Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zdane - Polecam Szkołę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Egz. zdany 4 dni temu. Problemów nie stwierdzono żadnych.Polecam szkołę jazdy na Murckach przy Domu Kultury.Szkoła to duże słowo bo mają jedno auto na B i jeden motor na A. Jeździ się na CBF 250 (taka jak w WORD w Katowicach) od pierwszej do ostatniej godziny.Metoda dydaktyczna niespotykana. Poza oczywiście placem, instruktor jedzie z kursantem w roli plecaka! Ja wcześniej nie jeździłem na moto więc siedząc za mną instruktor dokładnie wiedział co robię nie tak.Efekt był taki, że po 5h czułem, że potrafię się poruszać na motorze (świadomie nie napisałem, że potrafię jeździć).Ostatnie 4h kursu to wycieczka. Może być np. Żywiec albo inne ciekawe miejsce. My byliśmy w Ustroniu. Łącznie na kursie przejechałem dokładnie 728 km co chyba jest wynikiem bardzo dobrym.I choć papieru jeszcze w garści nie mam to na małe przejażdżki już sobie pozwalam.Ponieważ wyszła z tego niezła laurka nie podaję nazwy szkoły (mogę podać na PW) - nie jest to reklama tylko moje subiektywne odczucie po odbytym kursie.Szkoła ma swoje banery przy Domu Kultury w Murckach (żółte tablice).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście rzadkość - zazdroszcze Ja na moim kursie, gdzie doświadczenaia na moto prawie żadnego, zostałem sam. Koleżka ktory jest instruktorem olewacz totalny, grzebie sobie przy swoich motocyklach (jednocześnie prowadzi warsztat) ani razu nie był nawet w sposób majaczący mną zainteresowany. Pod koniec pobieżnie wytłumaczył obsługę a na miasto ani razu z nim nie wyjechałem. Głupie wymwki że ma mnustwo kursantów itp.Prawko zdałem w Bielsku za tm jeździ się na yamaha xg.Oczywiście wykupiłem sobie kilka godzin w tyme mieście i trafiłem na szczęście na instruktora z prawdziwego zdarzenia. W ciągu dwoch godzin przedstawił mi całą sprawe jasno i przejrzyście.Generalnie szkółki chorzowskiej niepolecam, niewiem czy pisać tu która to .)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.