Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Egzamin Opole


Krzysiek81

Rekomendowane odpowiedzi

Może zdawał ktos w Opolu?Jakieś podpowiedzi mile widziane teorie miałem 1.06.09 a jutro praktyka o 9.15szybko coś jakaś promocja na dzień Dziecka chyba była i wziołem pierwszy wolny termin jak mi polecił instruktor a tu jeszcze ok. 5 godzin do wybrania ciekawe co z nimi jak zdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i jak poszedł egzamin?? Są jakieś haczyki na trasie?? Wczoraj zdałem teorie w DG na którą czekałem 5 tyg, a Panienka z okienka termin na praktyke wyznacza w okolicach 10-15 sierpień, czyli kolejne 5-6 tyg. A w Opolu czas oczekiwania na praktyke do 2 tyg ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wkońcu zdałem za 3 razem tak bywa w dzisiejszych czasach.Gdybym miał takiego egzaminatora za pierwszym razem to moze bym zdał za pierwszym podejsciem zajebisty koles niczego sie nie czepiał nawet podpowiadał co teraz mam zrobic i pozartował sobie pełny luzik ,a ci poprzedni rzucali głupie teksty co teraz pan powinien zrobic i takie tam.A wyglada to tak w Opolu:- wchodzisz na sale gostek (całkiem inny) sprawdza obecnosc i czekanie az wywołaja przez głosniki,zero omawiania jak wyglada egzamin - idziesz teraz losujesz 2 pozycje omawiasz + naciag łancucha- ósemka- slalom- hamowanie w punkcie gdzie stoi egzaminator- hamowanie awaryjne podjazd - miasto (ponoc jak zaliczycie plac to na miescie mało kto obleje)1-oblałem bo nie ubrałem kasku zeby przeprowadzic motocykl na odległosc ~5 metrów.(pojecia nie miałem zeby pchac motor trzeba w kasku)2-zle obracałem głowe na ósemceDwa razy oblane za niewiedze jak wyglada egzamin bo instruktor mnie niczego takiego nie nauczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.