Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dla Osób Co Mają A1 I Planują Zrobić A


krzysiek951

Rekomendowane odpowiedzi

Osób co mają A1 jest chyba najmniej i chyba nie każdy wie jakie mają ulgi przy robieniu kat. A.Szperałem trochę na necie ale nic nie było pewne, dlatego pisze jak jest W wielu ośrodkach ludzie po prostu nie wiedzą że mamy zniżki; ja dzwoniłem do kilku ośrodków i w każdym mówili, że cena jest taka sama czyli to było jakieś w granicach 2000-2150zł(za kat. A+B ).W końcu z pewną piękną dziewczyną z jednego z ośrodków zajrzeliśmy do ustaw i co się dowiedzieliśmy:-jeśli kursant ma zrobione A1 lub B1, obowiązuje go tylko praktyka - na kursie i na egzaminie(jeśli mamy tylko A1 to na kursie teoretycznym mamy 30 godzin a nie 40(jeśli robimy jeszcze kat. B ) -jazdy na motocyklu nie trwają 20 godzin, tylko 10dzięki temu nie płacę za kurs 2150zł tylko 1750, mam mniej godzin nudnej teorii i nie muszę jej zdawać w WORDzie Mam nadzieję, że komuś się to przyda Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat obecnie w tym temacie siedzialem z racji wieku i przecietnie od 1600-1700 max juz za kurs* , oczywiscie jesli ktos ma kilkanascie podejsc do egzaminu to prawko moze go wyjsc i z 5 tys. zl * - kurs A i B zdawany razem
Taka jest cena za kurs prawa jazdy do tej ceny należy doliczyć koszty egzaminów i lekarza,czyli około 2 tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś robi kat. A albo C a ma juz prawo jazdy na B to MUSI zdawać teorie bo na A i na C są pewnie inne znaki drogowe i światła na skrzyzowaniach inaczej obowiązują i trzeba jeszcze raz to samo pisać - a najlepiej jeszcze oblać bo taki przypadek też znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jak ktoś robi kat. A albo C a ma juz prawo jazdy na B to MUSI zdawać teorie ... - a najlepiej jeszcze oblać bo taki przypadek też znam
stary... ja po 9 latach z B... zaglądnąłem do testów... na necie... i stwierdziłem że te pytania są po****ne :-P ludzie jeżdżą ok... przepisy znają ale większość by nie zdała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak : jeżeli posiadasz A1 to na A obowiazują cie tylko jazdy ( szkolenie praktyczne) a co za tym idzie nie ma testów na egzaminieJezeli posiadasz B lub BC lub BCE lub BCD Lub BCDE i robisz A -to pełny kurs i pełny egzaminA to jest odrebna kategoria chyba że posiadsz A1 wtedy robisz podwyższenie kategori juz posiadanejpodobnie jest : B1->B ,C1->C , D1->D lub B automat ->B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.