Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Cb 500


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie szukam Hondy CB 500, tak do ok.8 tys.W obecnej chwili zainteresował mnie komis Promex w Rybniku. Zna ktoś to miejsce, kupował ktoś u nich?Poza tym jeśli ktos miałby, słyszałby ;) że ktoś chce sprzedać CB 500 to chętne się tym zinteresuję.Cena do 8 tys.Rocznik od 97Kolor- najlepiej czarnySzukam czegoś na styl właśnie takiej Promex -> Motocykle uzywane i tam jest m.in. sprzedana już CB 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie szukam Hondy CB 500, tak do ok.8 tys.W obecnej chwili zainteresował mnie komis Promex w Rybniku. Zna ktoś to miejsce, kupował ktoś u nich?
ja bym sie od nich trzymał z daleka, kilka razy oglądałem sie u nich za motocyklem, wszytskie pięknie wygladają jak nowe jednak jak sie dobrze przyjrzysz i posłuchasz to juz nie jest aż tak pięknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to była już ona na allegro wystawiona przed sezonem 2009. Te same rzeczy były napisane że żonka nie jeździ itp Myślę że warto jechać i ją obejrzeć mimo że była malowana. Wygląda na dopieszczoną no ale to tylko fotki ;) Kiedyś pokusiłem się o wykonanie zestawienia malowań CB 500, myślę że może się przydać -> http://cb500.pl/viewtopic.php?f=5&t=113 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem..ja osobiscie jakbym szukal cebuli to bym pojechal ta obejrzec..malowana-to fakt..ale co z tego..moze nie podobalo sie malowanie wiec je zmienili bardziej mnie zastanawia to obnizenie..po co obnizac cebule..ona i tak juz jest dosc niska..mam kilka kolezanek ktore przy wzroscie 165cm bez problemu dostawaly nogami do ziemi zastanawiam sie czy taka zmiana w zawieszeniu nie bedzie miala wplywu na parametry jazdy nie jestem ekspertem wiec nie wiem..tak sie tylko zastanawiam najlepiej sie przewiezc i sprawdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.