Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Malowanie Cbr 125r


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na zakup CBR 125 z 2006 roku, byłem już oglądać, a w sobotę będę jechał z kimś kto się zna i jeśli wszystko będzie w porządku to ją kupuje.Jest w takim malowaniu :http://images39.fotosik.pl/245/0c809de0b4a1c110med.jpegZ tego co znalazłem to jest malowanie z roku 2004 , możliwe że takie samo malowanie było w 2006 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum o cbr 125 dostałem taką informacje :Przód jest malowanie z 2004 albo 2005, a zadupek jest z 2008, i widać że moto maiało szlif, i jeszcze błotnik jest inny odcień. Czyli moto podejrzane, nie kupuj go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co Tobie chodzi ? czytaj ze zrozumieniem.... dopytuje o ten konkretny egzemplarz ponieważ byłem go już oglądać i chce jechać go kupić.... a pytam po to że nie mam ochoty wywalić kilkaset złotych na oglądanie czegoś co już po samych fotkach wygląda podejrzanie.... a jak nie chcesz mi odpowiedzieć to może po prostu nie zabieraj głosu i pozwól się wypowiedzieć komuś kto ma pojęcie o tym motocyklu i może np. potwierdzić lub zaprzeczyć temu co napisali na tamtym forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiedz mi po co się czepiasz... przeczytaj powoli... 3 razy najlepiej... a jak już zrozumiesz co napisałem to odpowiedz... ok ?w tym temacie dopieprzyłeś się do mnie chyba nawet nie czytając wcześniejszych postów :http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=35863kupiłeś sobie piękny motocykl.. może idź do garażu go podziwiać a nie czepiaj się na forum ludzi którzy też chcą coś kupić a niestety nie są aż taki znawcami jak Ty ... ok ?ułatwię Ci .... moje pytanie dotyczy tylko i wyłącznie malowania tego motocykla... nie stuków w silniku ani tego czy jest prosty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sie nie czepiam..niektore rzeczy mozna samemu sprawdzic chocby w goglach, lub podpiac sie pod temat, ktory na forum istnieje..a nie zakladac kolejny, nowy temat....jak sie okaze ze ze sprzetem jest cos nie tak, to zalozysz kolejny temat o np fazerze 600?Zycze powodzena w zakupie, ciesze sie ze dozbierales pieniadze na motocykl i ze postanowiles kupic cos fajnego a nie jakies pasci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem jakiegoś tematu żeby się podpiąć i niestety nikt nie pytał o malowanie cbr 125...sam sprawdziłem i coś mi nie pasuje.. dlatego pytam jeszcze was jako osoby które o motocyklach wiedzą dużo więcej niż ja,..a jak się okaże że z tym jest coś nie tak to będę szukał dalej... ale raczej w tym typie motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisze ze jakbys zapytal we wczorajszym temacie o cbr125 to nikt by ci nie odpowiedzial bo nie napisales o tym w pierwszym poscie? Probujemy przemowic ci do rozsadku zebys nie robil balaganu na forum a ty dalej swoje. Musisz zrozumiec ze chetnie ci pomozemy ale ,twoj motocykl nie jest najwazniejszy na swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy temat dotyczył 600 ..... jakbym napisał tam to pewnie połowa z was by napisała że piszę nie na temat....więc może kończymy ten offtop i po prostu poczekam aż odpiszę ktoś kto wypowie się na temat tego motocykla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.