Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Xj-600 - Czy Ktoś Zna Ten Motocykl ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednim temacie był syf ... tak jak napisała Manka .... więc zakładam nowy tylko z jednym pytaniem i nic więcej tu nie będę pisał ( obiecuję )Chce w piątek jechać obejrzeć ten motocykl : http://www.allegro.pl/item875684884_yamaha...995_okazja.htmlczy ktoś z was go zna i może mi coś o nim powiedzieć ... jest to motocykl użytkownika forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli założysz jeszcze jeden temat.. odnośnie motocykla..to lecą te tematy bez ostrzeżenia z forum..Weź pisz już w jednym..a nie w 50, bo to yno syf powoduje.Przeleciałeś już przez gs,gps,cb,cbr,rf,fazery..wszystko wnet. Teraz xj. Litości.weź no gdzieś pojedź i sprawdź czy Ci sie podoba. Dlaczego? Bo obrazek, to obrazek..g***o Ci mówi. Na obrazku ci sie podoba..a w rzeczywistości kicha.Xj moge polecić. motocykl bardzo przyjemny..zwłaszcza jak dla poczatkującego.Minus- waga Jak coś to zerknij na forum Yamahy XJ, tam tego też troszka jest. (ale za podobny syf tam skopie Ci dupsko)Jeśli xj.. to dozbieraj kasy i szukaj młodszego modelu np.'98-'99 (podwójna tarcza..to daje o niebo lepsze hamulce niż ta pojedyncza)Każdy głupi post będzie usuwany,bez ostrzeżenia Panowie i Panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedyś ta aukcje oglądałem ogólne tez mam XJ 600 tylko ze z 97 i w sumie spoko jest tyle ze mały mankament to troszkę stukają zawory nawet jak się je wyreguluje (tak czytałem bo dopiero się przymierzam do regulowania swoich z Brosikiem) no i czasami kosz sprzęgłowy trochę rzezi ale podobno większość XJtek tak ma ale motorek fajny można poszaleć jak na początek w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce porównywać do siebie ale... policz sam 15 lat - 50 000Moim zdaniem-mały. ale spoko widzialam gorsze głupoty.Xj, mają to do siebie ze stukają troszke taka specyficzna praca Ale skoro z gorolowic jesteś, to fajnego mechanika w pobliżu masz(moje moto robi, wiec polecam), wiec coś by sie zaradziło na stukanie i pukanie.Zerknij na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaznaczyć, że kolega kostucha użył słów: ku*** i pie**** bez asterisków, przecudowni moderatorzy wykropkowali i ostrzeżenia nie dali.Dlaczego do ciężkiej cholery nie równo się traktuje forumowiczów? Dlaczego moderatorami są osoby niekonsekwentne i nie trzymające się reguł? Czy to nie moderatorzy powinni trzymać sie zasad najbardziej?W takim razie wnoszę o usunięcie moich ostrzeżeń, jeśli to zrobić nikt nie zechce, proszę usunąć moje konto i wszystkie napisane przeze mnie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacek, straszne 'kolego', pewnie należysz do tych, których obrażają takie słowa i sam ich nie używasz. Co napisałem, widać nawet z kropkami, więc po co to kropkować :|? Chcesz zabrać wiaderko i grabki, i uciekać z tej piaskownicy? Twój wybór.Poza tym, sadzi mnie czy dostanę ostrzeżenie czy nie, to o czymś świadczy? Takie mam zdanie, tak je wyraziłem. Dorośli ludzie tu ponoć siedzą, choć jak widać nie do końca :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vatzeque jeśli nie widzisz.. dałam upomnienie Panu Kostucha. Kolejne takie słowa beda nagrodzone %Chcesz abym za każde Wasze przeklinanie obdarowywała % no to ode mnie już masz kolejne 40 Czemu? Zaraz Ci poszukam i zobaczysz. Dalej chcesz abym za każde przekleństwo (Twoje) podarowała Ci % ?? Proste pytanie. Czekam na odpowiedz. Jeśli Tak, to już możesz tu nie wchodzic bo zaraz zblokuje Ci tymi ostrzeżeniami konto. Czyli Albo sma przestajesz sie udzielać, albo ja Ci pomogę, egzekwując regulamin, który właśnie sam łamiesz.Więc tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś zauważył mój lament. A lament jest dlatego, że moderuje się jak komu wygodniej i nie wszystkich jednakowo (wspominany już temat o autobanie).Faktycznie jest upomnienie, nie zauważyłem i tu mój błąd.Ty maniutka się mnie nie pytaj czy mnie obdarowywać % za każde przekleństwo. Natomiast za przekleństwo od kudlatego bytom dostałem ostrzeżenie: http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...st&p=493227 - taka vendetta za nadepnięcie na odcisk?Przekleństwa, które są dwa posty wyżej, to cytowałem kolegę, Nagradzajcie i karajcie wg regulaminu, tak samo jak my się mamy do niego stosować.Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich traktuje jednakowo,wszystkich.Uważam jednak, że każdemu należy dać szanse. Przeklinasz? Upominam, albo w poście, albo na PW..jeśli widze że g... to daje to % wale,bez ostrzeżeń.Więc nikt nie moderuje jak mu sie chce. Każdy mod, jest też zwykłym człowiekiem..takim samym jak użytkownik.. pracujemy..uczymy sie..wychowujemy dzieci.. nie wszędzie mamy czas dotrzeć.A już pisałam N razy.. to WY=My tworyzmy to forum..i to co tu pada.. to jesteście wy=myNie wiem jak Kudłaty traktuje Wasze poślizgi..ja daje szanse.. dawałam dwie, teraz zeszłam do jednej..pewnie za jakis czas, gdy już zwatpie w ludzką inteligencje bede walic % bez ostrzeżenia.Cytowanie a napisanie co napisał Pan X to dwie różne sprawy Z twoich rak wyszły te przekleństwa.. Mam nadzieje, że wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do ciężkiej cholery nie równo się traktuje forumowiczów? Dlaczego moderatorami są osoby niekonsekwentne i nie trzymające się reguł? Czy to nie moderatorzy powinni trzymać sie zasad najbardziej?
Jakbys nie zauwazyl na tym swiecie nie ma rownosci. A moderator zawsze ma racje, robi co chce i jak mu sie podoba i ma do tego prawo.Poza tym offtopujesz pomijajac juz to ze jak ktos przeklina to za kazdym razem pojawiasz sie Ty conajmniej jak szkolny skarzypyta btw. ja xjty nie znam :>a przeglad watro robic tak zeby konieczny byl na poczatku sezonu przyjemne z pozytecznym ;]ja sobie ustawian na poczatek kwietnia zawsze :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno ważne pytanie :czy jeśli motocykl jest zarejestrowany i ma ważny przegląd do marca to czy mogę mu też zrobić nowy przegląd i czy wtedy będzie ważny do stycznia 2011 ?
Manka ma racje. data w papierach nie ma znaczenia. narobisz sobie kosztow i problemow.w marcu czsto mozna wyjechac na ktorka trase ( np do stacji diagnostycznej) ale sprobuj wyjechac teraz . A bez przegladu nie moszesz pojechac nawet do diagnosty (chyba ze za 140zl zalatwisz w UM pozwolenie na przejazd). Jasne ze nikt sie w to nie bawi i jedzie na rympal (bo raczej nie zlapia) ale jak cos wtedy nawywijasz to nawet z OC bedziesz mial problemy.Poza tym szykuj sie na przeglady techniczne. taki leciwy sprzet nie nalezy do bezobslugowych.to tez beda wydatki na ktore musisz sie przygotowac.Sprawdz DOT opon. nawet jak maja dobry bieznik to gumy moga juz byc "plastikowe".Wymiana plynow, sprawdzanie tarcz i klockow, olej, filtry. to kosztuje a przed pierwsza jazda trzeba to posprawdzac i powymieniac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym offtopujesz pomijajac juz to ze jak ktos przeklina to za kazdym razem pojawiasz sie Ty conajmniej jak szkolny skarzypyta
bardzo ładnie dobrane słowa skarżypyta, w dodatku nazywa mnie swoim kolegą no ale ja kolegów nie sprzedaje, dlatego ich mam.co do przeglądu, zawsze możesz go zrobić, byle przed terminem, tylko musisz dojechac na stacje, tym razem leży kupa śniegu, za rok może wogóle byc po cycki, więc ja bym wolał miec w kwietniu niz w styczniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że znalazłem honde cbr 125 z 2006 roku za fajne pieniążki byłem wczoraj oglądać i naprawdę i się spodobała ... chciałbym pojechać po nią w przyszłym tygodniu z przyczepką tylko że jeszcze nie znalazłem nikogo kto by się znał i ze nią pojechał ( w pitstopie liczą sobie za takie coś 250zł ) a w miejscowości w której jest ten motocykl jest okręgowa stacja kontroli pojazdów więc mógłbym przed zakupem wziąć moto na przyczepkę i podjechać ten kawałek do nich żeby mi go sprawdzili ... 62zł a byłby pewniejszy i już miałbym papierek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamienilbym xjty na cbr 125. zywotnosc silnika xjoty jest duzo wyzsza niz mocno wysilony maly silniczek cbr. pojezdzilbym xjota (brak owiewek a na bank gdzies wyszlifujesz) a potem kupil cbr ale 600.kostucha ma racje- na stacji diagnostycznej nic nie sprawdza - tam dopuszcza sie pojazdy do ruchu a o motocyklach ci ludzie maja nikle pojecie. tylko ktos kto sie zna moze cos powiedziec. jak ci szkoda tej kasy (250zl) to przeczytaj i wydrukuj to i sam sporbuj ocenic sprzet.http://www.scigacz.pl/Zakup,motocykla,uzyw...wdzac,8710.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.