Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Shadow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyście ocenić ten motor? ---> Honda ShadowTen jest wprawdzie już sprzedany, ale czy warto kupować coś na ten styl? Czy cena jest odpowiednia i czy można wierzyć temu, co jest w opisie? W jakim stanie technicznym mogą być takie roczniki? Ile musiałabym jeszcze potem liczyć na ewentualne naprawy?Ogólnie- warto czy nie warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście ocenić ten motor? ---> Honda ShadowTen jest wprawdzie już sprzedany, ale czy warto kupować coś na ten styl? Czy cena jest odpowiednia i czy można wierzyć temu, co jest w opisie? W jakim stanie technicznym mogą być takie roczniki? Ile musiałabym jeszcze potem liczyć na ewentualne naprawy?Ogólnie- warto czy nie warto?
Witam,jeździłem kiedyś VT 500 shadow 86r i muszę powiedzieć,że moto super chodził.Wygodny,szybki,na przyspieszenie nawet gpz 500 się pociła aby go minąć.Spalanie w granicach 5l.Bezawaryjny !! Ale nie widziałem nigdy VT500 z 90r.Myślałem,że od 88r za nie wyszły VT600 http://chudzikj.republika.pl/VT500.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle, ale zanim kupisz polecam wizytę z kimś kto się dobrze zna na sprzęcie. I solidnie obaka brykę. Bo to co się świeci z zewnątrz nie zawsze jest dobre. A jak umoczysz to idziesz w koszty:). Mało kiedy uda się kupić super moto bez wkładu, a pozwoli to ocenić ile będzie kosztowało przygotowanie do sezonu.Powodzenia w zakupie wymarzonej bryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle, ale zanim kupisz polecam wizytę z kimś kto się dobrze zna na sprzęcie.
zgadza się, jeśli chcesz jechać do Wygiełzowa to na pewno weź ze sobą kogoś kto się zna i nie patrzy na extra wypolerowany silnik i umyty bak (i oponki z czernidłem), a poza tym Shadow vt 500 to dobry motocykl, jak trafisz to pojeździsz długo, jednak w tym przedziale wiekowym często ważniejsze jest od kogo kupujesz niz co ;-).... kupuj lepiej od motocyklisty, który własnie zmienia motocykl a nie od handlarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.