Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

929


elvis

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item829218471_honda_...tki_okazja.htmlŚledząc tematy zakupu fajera 929 na forum.fireblade.pl to oglądało go już parę osób i ponoć żadna rewelacja, ale jak to mawiają najlepiej jedź obadać na żywo najlepiej z kimś kto miał do czynienia z taką maszyną. Dodam że motocykl już długo stoi na allegro (co wcale nie musi świadczyć o tym że to padaka jest). Pozdrawiam!!! I udanych poszukiwań życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 8 kola w repsolu swojej poskładanej z przystankiem i oplem astra chyba.Pomalowanej w garażu pędzlem z promocji auhan.Dokłada klient dekiel z kratki ściekowej z drogi A-24 Dąbrówka-bukareszt..Gratis buty nastolatka bo sie mu juz raczej nie przydadzą ....''chyba''.No way not 8k....Not org. repsol......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 8 kola w repsolu swojej poskładanej z przystankiem i oplem astra chyba.Pomalowanej w garażu pędzlem z promocji auhan.Dokłada klient dekiel z kratki ściekowej z drogi A-24 Dąbrówka-bukareszt..Gratis buty nastolatka bo sie mu juz raczej nie przydadzą ....''chyba''.No way not 8k....Not org. repsol......
rozumiem że byłeś i oglądałeś albo świetnie znasz historie tego moto? bo jak nie to po cholere sie odzywasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię hardcor i "cholerę" Bardziej od hn1n1.Jak pierdoły piszesz to reaguje.Proste.
pierdoły to własnie jest to co napisałeś pare postów wyżej w zdjęciach widziałeś tego opla i tą kratke i kawałek przystanku znawco wybitny? ja miałem problem sprzedać sprzęta bo właśnie w cholere takich osób jak ty stwierdziło że jak za taką kase to skrajna rzeźnia a nikt nie oglądał, a ja potrzebowałem gotówki bo miałem coś następnego na oku. dla mnie posty tego typu jak Twój to czysty spam bo nic nie wnosi do tematu tylko pieprzy głupoty i conajwyżej zniechęca ludzi, tyle odemnie i życzę żeby Twój wypasiony hornet sie specjalnie nie zakurzył przez zime.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdoły to własnie jest to co napisałeś pare postów wyżej w zdjęciach widziałeś tego opla i tą kratke i kawałek przystanku znawco wybitny? ja miałem problem sprzedać sprzęta bo właśnie w cholere takich osób jak ty stwierdziło że jak za taką kase to skrajna rzeźnia a nikt nie oglądał, a ja potrzebowałem gotówki bo miałem coś następnego na oku. dla mnie posty tego typu jak Twój to czysty spam bo nic nie wnosi do tematu tylko pieprzy głupoty i conajwyżej zniechęca ludzi, tyle odemnie i życzę żeby Twój wypasiony hornet sie specjalnie nie zakurzył przez zime.
Aaa widze że wujek pojechał po bandzie Ładnie sie wyszczekałeś...Masz te coś jak ja KOKOt Znawcą sie nazwie troszkę ale np. od wyłapywania bzdetów na forum. Taaak taaaak............ wiemy.......... miałeś problemy sprzedać sprzęta bo wszyscy widzieliśmy te wpisy że prawie za flaszkę już go oddasz biednego bandziora przeróbkę na styl streetfightera z żanklodem vandamem,bo orginalne części po ślizgu za drogo wychodzą. A tych właśnie już sie nieda polepić super glue Pięknie....POdniecasz sie i jade sobie z tym koksem. Co do mojego 'wypaśnego" a nie 'wypasionego' horneta to spox .Sie nie skurzy,nie bój żaby .Dbam o skurczybyka jak moge...Więc nie ''jeż'' się bo Ci żyłka pęknie i po co to komu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa widze że wujek pojechał po bandzie Ładnie sie wyszczekałeś...Masz te coś jak ja KOKOt Znawcą sie nazwie troszkę ale np. od wyłapywania bzdetów na forum. Taaak taaaak............ wiemy.......... miałeś problemy sprzedać sprzęta bo wszyscy widzieliśmy te wpisy że prawie za flaszkę już go oddasz biednego bandziora przeróbkę na styl streetfightera z żanklodem vandamem,bo orginalne części po ślizgu za drogo wychodzą. A tych właśnie już sie nieda polepić super glue Pięknie....POdniecasz sie i jade sobie z tym koksem. Co do mojego 'wypaśnego" a nie 'wypasionego' horneta to spox .Sie nie skurzy,nie bój żaby .Dbam o skurczybyka jak moge...Więc nie ''jeż'' się bo Ci żyłka pęknie i po co to komu ?
po jakim ślizgu? znowu nic nie wiesz i piszesz bzdury.... może podasz jakieś konkretne argumenty na podstawie których wyciągasz te wszystkie wnioski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak taaaak............ wiemy.......... miałeś problemy sprzedać sprzęta bo wszyscy widzieliśmy te wpisy że prawie za flaszkę już go oddasz biednego bandziora przeróbkę na styl streetfightera z żanklodem vandamem,bo orginalne części po ślizgu za drogo wychodzą. A tych właśnie już sie nieda polepić super glue Pięknie....
Dam sobie uciąć głowe ze tacy co przerabiają motory na 'streetfightery' dbają o nie bardziej, niż ci sie może wydawać i pod względem technicznym są w lepszym stanie niż paście sprowadzone z zagranicy ;). żeby nie robic offtopu, to myśle ze za 8k wyrwać 929 będzie cieżko, w dobrym stanie. ale za 9-11 jeszcze nie w sezonie , raczej spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie uciąć głowe ze tacy co przerabiają motory na 'streetfightery' dbają o nie bardziej, niż ci sie może wydawać i pod względem technicznym są w lepszym stanie niż paście sprowadzone z zagranicy ;) . żeby nie robic offtopu, to myśle ze za 8k wyrwać 929 będzie cieżko, w dobrym stanie. ale za 9-11 jeszcze nie w sezonie , raczej spokojnie
Może tak być.Nie spieram sie.Problem tkwi że jak jak ktoś cię pluje montujesz mu filtra powietrza .Bo cię pryska na mokro ,Ot to cała filozofia.Streety są naprawde piękne.Bez gadania.Uwielbiam przeróbki i mody moto A co do cen...no to.... to już sam zresztą napisałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX9R może i pękały ale nie te 02-03 druga sprawa która przemawia za ta 9 jest to że te lata to najbardziej dopracowany motocykl w swojej klasie nie tak jak 929 czy pierwsze R1. Zresztą już na tym forum był poruszany temat pekających bloków silnika 954. K1, K2 mi nie odpowiada to już mega supersport a tak owego nie chce. Może mi ktoś zarzucić ze 9 czy 929/954 tez ale po pierwsze to 9 daleko do supersporta a do do Hondy to jak wiadomo robiła motocykle nijakie ani to sport ani sport-turist.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.