Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie


Matey

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ja z czystym sumieniem polecam Allianz i pewnego Pana z Chorzowa. Pewnie inni uzytkownicy tez podziela moje zdanie. Tez szukalem, tez bylem w podobnej sytuacji, odgrzebalem stary temat na tym forum i dotarlem do tego goscia. Juz nie pamietam, ale PZU wyliczylo cos okolo 3200zl OC+AC. W Allianz mam OC+AC+ubezpieczenie mieszkania jakies a to wszystko za kwote 50% nizsza.... Jak potrzebujesz namiary na tego agenta pisza na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział wiec jak coś to proszę przenieść ;) a teraz moje pytanko gdzie najlepiej ubezpieczyć moto no bo wiadomo jest tego dość sporo na rynku wiec przydały by sie jakieś konstruktywne opinie ;)
oc to w sumie mala kwota ale ac najtaniej w allianz a potem pzu. inne ac sa bardzo drogie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU to złodzieje !!! Starych klientów mają w dupie...no to ich tracą. Tak jak polecał WojtekA4 i ja polecam Allianz !!!Róznice kosmiczne...szczególnie na AC...
...to ja dodam jeszcze, że ubezpieczyłam moto na miesiąc (AC) na swoją wyprawę wakacyjną, zapłaciłam w agencji 222zł w lipcu. Dokumenty zostały przesłane do PZU od razu i pieniądze przelewem. W zeszłym tyg dostałam... wezwanie do zapłaty na tę sama kwotę, że niby nie wpłynęła żadna kasa Dowiedziałam się przy okazji w agencji, że "w PZU tak mają... i nie jestem pierwszym klientem, którego ścigają za brak wpłaty mimo, że mają wszystko u siebie."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczalem w zeszlym tygodniu motor z 2008 i poj.800 w warcie wyszlo 309 zl .ponoc od stycznia jescze drozej. tylko ze mi zadne znizki nie przysluguja bo mam za krotko prawko i za czesto motorki zmieniam.w zeszlym roku bylo 220 wiec ladnie poszlo w gore.teraz jest dodany jakis obowiazkowy pakiet w oc pomocy drogowej widac to tak dzwignelo cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PZU i se chwaleNastępna sprawa.. dwie osoby-te same zniżki-te same motocykle, ale moga być rózne składki bo w innych miastach Pochodzić po ubezpieczelniahc w jednym mieście i porównac oferty (ceny)A i zobaczyć też co oferują (pomoc i inne dupsy)Zresztą od nowego roku ceny i tak pójdą w góe..wiec to dopiero bedzie jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samo OC to polecam WARTĘ. przy 60% zniżki na moto o poj. 650 to koszt 108 PLN (tyle płaciłem w maju zeszłego roku), natomiast AC to kosmos......
To ja nie wiem gdzie tu widzisz interes bo ja za OC w PZU przy 60% zniżki płace 52 zł i to bez względu czy motocykl ma poj. 500 czy tez 2300 . Więc zanim coś komuś polecisz to się wpierw zorientuj bo w tym wypadku gdyby Cię ktoś posłuchał to straciłby ponad 50 zl ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się właśnie dowiadywałem i w PZU stawka podstawowa bez względu na pojemność to coś koło 138zł była. Do tego zniżki + ewentualnie jakieś zwyżki. Jak ktoś ma pełne 60% zniżek i ma odpowiedni wiek to za OC płaci sie grosze.
Manka Napisano Dzisiaj, 10:01 AM Ja mam PZU i se chwale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.