Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

F3 - Dziwne Malowanie.


Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Trzeba powolutku rozglądać sie za innym moto i już jakiś czasu temu oglądałem tą F3:http://www.allegro.pl/item757402611_honda_..._malowanie.htmlChciałbym sie dowiedzieć co o niej myślicie. Ciekawe czy ona była by warta bliższych oględzin.Pierwsze co mi nie pasuje to rocznik. Z tą dupą F3 wychodziły jak mnie pamięć nie myli chyba do 96r, a tu ktoś napiał 98.Druga sprawa to dość dziwne malowanie. Szczeze na moje oko to malowanie wygląda praktycznie jak oryginał, ale oryginał to nie może być bo takich nie było. W dodatku ten napis 600rr.Jestem ciekaw co wy o niej myślicie.A co do kwestii sprowadzonych moto to omijać szerokim łukiem Angliki ile sie da czy niekoniecznie? bo różne słyszałem opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem ze to nie oryginalne malowanie ;) A o tym RR to juz sie nie wypowiadam. Chodziło mi o to, ze jest ona tak pomalowana/obklejona ze wygląda "prawie" jak oryginał, a nie pomalowana na jeden/dwa kolory i gitara.Chodzi mi głównie, czy to że była malowana i ze jest jakiś wałek z rocznikiem to skreśla ją na poczatku? I czy wy ewentualnie zauważyliscie coś co ją jeszcze bardziej skreśla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik to raczej '95-'96 bo i ogon i przedni blotnik z tego modelu sa. To ze ma zmieniona malowanie o niczym nie swiadczy. Opis tez ubogi. Jedynie jechac i zobaczyc
to ze ma inne malowanie niz oryginalne o niczym nie swiadczy (patrz na moje moto).. zwlaszcza w tym roczniku konieczne bylo odmalowanie elementow.. pewnie moto tez kilka razy lezalo bo "scig" z tych lat to i nawet parkingowa musial zaliczyc..no ale samo malowanie o niczym nie swiadczy (wg mnie ladnie jest pomalowany), tylko trzeba pojechac zobaczyc czy jezdzi, czy odpadala i jak sie trzyma kupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Polecam także zrobic inna rzecz a mianowicie:- poprosić gościa o nr ramy.- nastepnie zadzwonic do salonu Hondy- w salonie Honda bez problemu po nr podadza Ci: date prodykcji, model, malowanie, ilość koni mechanicznych, gdzie był skladany.Pozdrawiam
no i co to da?serwisowany w ASO na 99% nie byl az po dzien dzisiejszy, po drodze mogl miec 101 przygód i tylko nr ramy powie gdzie dokladnie był składany i kiedy. W sumie to tylko rama może być z tego motocykla, który w tamtych czasach wyjechał z salonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co to da?serwisowany w ASO na 99% nie byl az po dzien dzisiejszy, po drodze mogl miec 101 przygód i tylko nr ramy powie gdzie dokladnie był składany i kiedy. W sumie to tylko rama może być z tego motocykla, który w tamtych czasach wyjechał z salonu
Kolega napisał ze nie pasuje mu rocznik oraz zadupek nie z tego roku co oczywiscie sie zgadza po tym jak pokazano orginalne malowanie w poprzednich postach. Ja napisalem jak jeszcze mozna sprawdzic dokladnie rame, o reszcie nie pisalem chodzi tu tylko o pomoc koledze ktora sie zastanawia nad w/w problemem w swym poscie.Twoja wypowiedz jest jak najbardziej trafna i zgadzam sie z nia ze mogl miec rozne historie dziwne.Mysle ze teraz ten problem zostal juz rozwiazany o ocenie tego motoru.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie ;) Zaraz będę dzwonić (wczoraj nie mógł rozmawiać bo był za granicą ). I będzie trzeba się przejechać i zobaczyć w realu co to warte ;)W sumie co się dziwić, ze malowane jak to już swoje lata jednak ma. I malowanie tak jak Tobie Tazzman - mi się podoba.Jeszcze raz dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, ale jednak raczej nie ;) Z Fajerem jeszcze troche sobie poczekam ;)Dzoniłem i tej CBRki już nie ma, ale ma drugą z 98r już w tej nowszej budzie z oryginalnym malowaniem z paroma ryskami gdzieś przy spodzie. Trzeba będzie przejecha zobaczyć.Moto podobno z Holandii sprowadzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.