Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup Motocykla Honda Cbr F4i 600


dreptus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich braci motocyklistów Jeżdżę od kilku lat na motocyklu - rusku. Jak wiadomo nie jeździ to dość szybko ale też ma swój urok . W każdym razie wracając do tematu zastanawiam się nad zakupem Hondy CBR F4i 600, proszę jakbyście mogli mi podpowiedzieć czy jest to dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z szybkimi motocyklami lub doradźcie coś. Oczywiście myślę powiedzmy coś w granicach 600.Pozdrawiam wszystkich i gumowych drzew życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich braci motocyklistów Jeżdżę od kilku lat na motocyklu - rusku. Jak wiadomo nie jeździ to dość szybko ale też ma swój urok . W każdym razie wracając do tematu zastanawiam się nad zakupem Hondy CBR F4i 600, proszę jakbyście mogli mi podpowiedzieć czy jest to dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z szybkimi motocyklami lub doradźcie coś. Oczywiście myślę powiedzmy coś w granicach 600.Pozdrawiam wszystkich i gumowych drzew życzę.
Ja osobiście zaczynałem od F4 i tak się składa że mam ją na zbyciu ponieważ szukam litra a link do mojej oferty masz tu : http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=32277 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szanowni bracia co moglibyście mnie doradzić z takich powiedzmy BMW czy bardzie choperowatych, nad tym też się zastanawiam dość intensywnie. Oczywiście też nie mam zamiaru wydać nie wiadomo ile gotówki. Wiem że cena też gra dużą role więc myślę tak do 8 000 lub 9 000 MAX.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BMW to raczej za te pieniadze f650gs, calkiem fajny motocykl ktory pozwoli ci czasem zjechac z asfaltu na lekki szuter a z chopkow to najpopularniejszy w tej klasie jest chyba virago 535, tez na poczatek jak znalazl. Ja osobiscie polecam ci CBR lub VFR jesli Ci sie ten klimat podoba a o to czy za mocny nie ma co sie bac. Jak nie krecisz to sa to motocykle bardzo lagodne i przyjemne w prowadzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.