Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwsze Moto Już Niedługo ( Mam Nadzieję :p )


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na pierwsze moto zakupiłem Bandziora 400ccm i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony ze swego wyboru chodź to taki rowerek... ale w końcu chodzi o to, żeby nauczyć się jeździć i "szlifować" umiejętności. Tak czy siak noszę się ze sprzedażą po tym sezonie i zakupem czegoś innego na przyszły więc gdybyś był zainteresowany... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja zaczynałem od gs500. Po roku przesiadłem sie na litra w V układzie. Wydaje mi się, że nie ma zasady co do pojemności na początek. Bo to my prowadzimy motor a nie on nas. Jeden zabije sie na 125 a inny przejeździ 3 sezony na litrowej V (jak mój kumpel) - mówie tu o 1 motocyklu.Po 1 zdaj prawko. Oceń jak Ci sie śmiga na 250. Zdasz i sam ocenisz czego potrzebujesz bo narazie to czysto hipotetyczne gadanie bez jakichkolwiek twoich subiektywnych wrażeń.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zdaj prawko. Oceń jak Ci sie śmiga na 250. Zdasz i sam ocenisz czego potrzebujesz bo narazie to czysto hipotetyczne gadanie bez jakichkolwiek twoich subiektywnych wrażeń.
to chyba była najlepsza rada tak więc póki co dzisiaj lecę na drugi wykład jeśli zdam w zimę zacznę się oglądać za całym osprzętem, a na wiosnę będzie trzeba coś fajnego kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czytać niektórych wypocin forumowych. Posiadam często polecanego GS 500. Chcesz to napisz, ugadamy się i wpadnę do Sosnowca. Pooglądasz sobie, przymierzysz się do większego motocykla od tego co jest na kursie i będziesz mieć jakieś wstępne porównanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czytać niektórych wypocin forumowych. Posiadam często polecanego GS 500. Chcesz to napisz, ugadamy się i wpadnę do Sosnowca. Pooglądasz sobie, przymierzysz się do większego motocykla od tego co jest na kursie i będziesz mieć jakieś wstępne porównanie. Pozdrawiam
super na pewno skorzystam ale to dopiero jak już zdam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.