Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Daytona ?


ZAGLEBIAK

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.czakler.nd.e-wro.pl/fotki_motor...595_daytona.jpgJeśli w ciagu roku nie wejdzie nowe prawko od 24 lat itd... To chciałbym kupić coś takiego jak na zdjęciu wyżej - w linkuPowiedzcie mi czy sie opłaca cena mniej wiecej 8 tysięcyJakie plusy jakie minusy i co sądzicie o tym motocyklu? I czy wiecie coś o prawku? Tylko nie mówcie mi o pojemności i na czym jeździłem chce o tym motorze troche sie dowiedziec o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na czym jezdziles??jesli ci sie wydaje ze to fajny motocykl bo tani to mozesz sie zdziwic.to maszyna wymagajaca od jezdzca dosc sporo umiejetnosci. silnik R3 hamuje gwałtowniej niz R4 co moze spowodowac szybkie spotkanie z matka gleba.srodek ciezkosci ma dosc dziwnie usytuowany co powoduje nerwowosc przy wyjsciu z winkla. hamulce skuteczne i łatwo dozowalnemonowahacz co daje sotsunkowo nie mocno, ale jednak odczuwalny moment prostującygeneralnie przejezdzilem dwa sezony i bylo super. aha, ochrona przed wiatrem wzorowa (jak na sporta)ciagnie od samego dołu do samego konca bardzo liniowo. generalnie polecam ale nie po przesiadce z motoroweru. szkoda cie boś młody. to ze ma ok 130 KM nic nie znaczy. kup sobie na poczatek cos spokojniejszego.a no i zapomnialem ze jak brac to rocznik 2000 bo ma nowy komputer. starsze wersje mialy problemy z mapami wtrysku i do tego duzo paliły. od 2000 zostalo to poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chce tego motoru już teraz po 50cm Myśle jeszcze kupić jakiś 250cm ale jeżdże od 6 roku życia i troche się już przekonałem że co motor to inaczej sie jeździ a nie jestem z rtych co od razu manetka do końca odkecona. Wszystko na spokojnie i do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić ale za jakieś 2 lata może 3 mysle nad większym i ten mi sie psodobał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.