Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chce Kupić Enduro,ale Nie Chce Chinola


Kuberex

Rekomendowane odpowiedzi

na forum obowiazuja pewne zasady tak wiec najpierw sie przywitaj pozniej powiedz cos o sobie a nastepnie zadaj pytanie. po za tym co to znaczy chce cos około 16kmchcesz 16 kilometrów nim przejechac a moze ma byc oddalony 16 km od twojego domu??rozumiem ze twoi rodzice przeznaczyli ne zakup motoykla dla iebie 5 tysiecy zł. jakie jest twoje "doswiadczenie" w jezdzie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polece Honde xlr 125 wystarczy na poczatek w czterosuwie mocy malo cos kolo 12 km ale jak na start w sam raz endurko swiatła elektryczny rozrusznik spokojnie kupisz za 2800-3000 roczniki 98-99 kolega ma taki i ja tez szukam dla siebie cos podobnego jako 2 moto tylko delikatnie polatac po krzakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum obowiazuja pewne zasady tak wiec najpierw sie przywitaj pozniej powiedz cos o sobie a nastepnie zadaj pytanie. po za tym co to znaczy chce cos około 16kmchcesz 16 kilometrów nim przejechac a moze ma byc oddalony 16 km od twojego domu??rozumiem ze twoi rodzice przeznaczyli ne zakup motoykla dla iebie 5 tysiecy zł. jakie jest twoje "doswiadczenie" w jezdzie itd
Tam gdzie pogrubione to właśnie płakałem ze smiechu xDD A do tematu jeśli chcesz kupić enduro to najpierw zdaj chcoaiż karte motorowerową na która jesteś zbyt młody ... Nie lepiej kupić Simsona Enduro ? Niemiecki sprzęt wytrzymały.. części wszędzie dostępne i dużo taniej... Nie siadaj na 125 od poczatku i nie 16 koni mechanicznych tylko góra 5 bo jestes nie zbyt wysoki i poza tym młody... Zalicxzysz nie jeden szlif więc nie trać kasy jak narazie i dopracuj technike jazdy ja mam 17 lat i na 50cm śmigam i jestem zadowolony więc i tobie radze poczekać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.