Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakas Dobra 50-tka


Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Posiadam APKE 50-tke i chcialbym sie przerzucic na cos innego. Moze byc 50-tka albo 125-tka. I tutaj mam problem. Chcialbym dobrac cos taniego a solidnego, cos co latwo troszeczke podrasowac, i zeby bylo duzo frajdy zreszta na motorach zawsze jest frajda Interesują mnie zwykle "scigacze" ewentualnie jakis lepszy Crossik. Najlepiej z marek: Derbi, Hondy, Yamahy, Aprilli albo Cagivy. Oczywiscie biegowkiTutaj mi chodzi o jakis "mocny" silnik jak na 50-tke. Slyszalem ze derbi ma najlepsze z 50-tek jesli chodzi o moc. Podajcie mi jakies uwagi, doswiadczenia dotyczace tych konkretnych marek, ktora najlepiej dobrac. Z ktora sa najwieksze problemy. Dysponuje kaska 4000-6000 zł. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

er łan 
Dobrze ze sa uzytkownicy ktorzy chetnie pomogą Na r1 jeszcze mam czas Pytania kieruje do ogarnietych osob, jesli masz cos takiego pisac, to lepiej zostaw to dla siebie... Wracajac do tematu gdyby cos mi mogl powiedziec konkretniej o hondach, yamahach i derbi 50-tek bo wsrod tych marek chcialbym cos zakupic. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ścigacze hmmm z 50-tek sądzę ze masz na myśli takie modele jak : yamaha tzr, aprilia rs, derbi gpr,. to z tych jeśli chodzi o wygląd to najładniej(według mnie) prezentuje sie yamaha ale jeśli chodzi o silnik to bym polecił aprile wiem ze niby są te same silnik am6 ale w aprili coś w nich jest ze są lepsze;] może sprężanie większe nie wiem nie orientuje się ze 125 to zależy czy wolisz bardzo szybka jazdę wtedy polecam cagivie mito 125 a wytrzymałość honda nsr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 50tek to Yamaha TZR. Sam miałem i była git. Nic sie nie psuje oprócz slimaka ktorego trzeba było wyczyścićRowniez yamaha DT 50. Zalezy co kto lubize 125ccm: Jesli chcesz w 2t to żłopie to wache i olej niemiłosiernie. Przy normalnej jezdzie żre ok 6l wachy, a olej trzeba dolewac co ok. 1k km.Yamaha DT 125ccm, lub RS125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra cchcesz motorower:) moge Ci duzo powiedziec na ten temat bo sam duzo smigalem na roznych 50 i 125:) tylko powiedz co Cie dokladnie interesuje podrzuc jakeis aukcje:) i odpowiedz na kilka moich pytan:-ile ma palic???- 2t czy 4t???- jakie roczniki Cie interesuja???- do jakiego tunigu ma byc przeznaczony????- jaka moc Cie interesuje i predkosc maksymalna???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.