Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwszy Motocykl, Niedrogi I Tani W Eksploatacji


Kondux

Rekomendowane odpowiedzi

WitamChciałbym zakupić mój 1 motocykl. Chciałbym by był on tani w zakupie oraz w eksploatacji.Jako, iż była by to pierwsza moja maszyna to nie potrzebuje super sprzętu a raczej coś bardziej rozsądnego Cena to tam max 4tys, używanyNajlepiej jakiś ścigaczopodobny ;)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamChciałbym zakupić mój 1 motocykl. Chciałbym by był on tani w zakupie oraz w eksploatacji.Jako, iż była by to pierwsza moja maszyna to nie potrzebuje super sprzętu a raczej coś bardziej rozsądnego Cena to tam max 4tys, używanyNajlepiej jakiś ścigaczopodobny ;) Pozdrawiam
Jo mom vf400f.Puszcza ją za 520 pln.Poli nojmniej na rynku(0 l/100km).6biegów 60KM Kiedyś określano mianem " sportowy"Do lekkich regulacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się komentarzem Pana Piotra Dudka. Nie brakuje ludzi, którzy kupili tanią Suzuki GS500 i nie musieli do niej dużo dokładać jeżdżąc np. dwa sezony. Kiedy szukałem motocykla też ustanowiłem sobie cenę 4000PLN, ale trochę się szarpnąłem i wydałem na zakup ok. 6000. Zastanów się czy nie możesz trochę dołożyć, bo z ceną rośnie stan techniczny.Tak czy inaczej w tej kwocie kupisz motocykl ok. >12 letni, więc doradzam Ci, żebyś kupował z jakimś doświadczonym motocyklistą, lub skorzystał z pomocy mechanika motocyklowego, bo za 4000zł można kupić sprawną maszynę, jak i kompletne padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Grus powiedział za 4-5 tyś. zł można kupić SPRAWNY motocykl Suzuki GS500 w nienagannym stanie technicznym bez większego problemu tylko trzeba dobrze szukać bo można za tą kasę kupić jednocześnie naprawdę motocykl "fabryka", ale można też kupić padakę i to nie będzie przyjemne. I to motocykl STOSUNKOWO tani w eksploatacji, aczkolwiek ogólnie motocykle są dosyć drogie w użytkowaniu.Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu maszyny i pamiętaj - zadbany GS odwdzięczy się długą i bezawaryjną pracą, a padaka będzie Ci spędzać sen z powiek i nie słuchaj tych, którzy mówią, że za tą kasę nie da się kupić sprawnego motocykla bo GS500 to maszyna dokładnie na Twoje możliwości finansowe (najtańszy w swojej klasie, a jednocześnie nie najgorszy) ps. czy dla was jak ktoś nie ma 10 000zł na pierwszy sprzęt to już nie może być motocyklistą i jeździć na motocyklu? Kolega szuka za 4 tyś. zł bo na tyle go stać, ale ma chęci i chce jeździć coś w tym złego ?! Tym bardziej nie rozumiem dlatego, że za 4 tyś. zł można naprawdę kupić GS'a w dobrej kondycji jeśli ktoś nie wierzy... No to chyba nie dane mu było na takim jeździć ja jeździłem i wiem, że można za tą kasę mieć fajny sprzęcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.