Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupno Lub Zamiana


brutus333

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na sprzedaż Hondy tylko dla tego że za żadne skraby nie leżą mi choppery, no taki urok i nic na to nie poradzę. Jako że zainteresowanie jest prawie żadne chciałem zamienić mój motocykl na coś innego typu sport lub naked. Nidawno moją uwagę przyciągnął Ducati, ale nic nie wiem o tych motocyklach poza tym że są ładne i Włoskie . Ale moją obawę budzi napęd rozrządu paskami zębatymi, jak się to spisuje tego nie wiem a pytając w serwisach słyszę same superlatywy (ale która wrona narobi do własnego gniazda?) więc opinie serwisów są zawsze takie same. http://moto.allegro.pl/item647666460_ducati_749_okazja.htmlhttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1334192To są dwa egzemplarze które biorę pod uwagę, nie te z aukcji tylko te typy. Jeśli ktoś może coś powiedzieć na temat Ducati proszę o opinię. Pozdrawiam i życzę szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że rozrząd na paskach to pół bidy gorzej że to rozrząd "desmodroniczny" nie ma sprężyn które dociskają zawory tylko zawory zamykają się krzywkami, ciekaw jestem ile kosztuje regulacja luzu. Ale maszynki super. Naprawdę z charakterem vtwin rama drabinowa i jeszcze suche sprzęgło. Jak będę miał kiedyś kupę szmalu to też sobie taki kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desmodroniczny to wiem, tam podobno nie ma regulacji ale to tylko podobno. W każdym razie nie wiem nic na ich temat. Z tego co się dowiedziałem to 749 i 999 są takie same silniki, tylko różnią się pojemnością i innymi parametrami z tym związanymi. Może ktoś z forumowiczów ma lub miał takie moto i może mi powiedzieć coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.