Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupno Yamahy R1 - Sugestie, Uwagi...


thomsoneq

Rekomendowane odpowiedzi

Motomaniaczka ma takiego potwora, myślę że ona Ci dużo może poopowiadac na temat R1
I w dodatku też przesiadała się z f3. Thomsoneq ale sam sobie jesteś winien bo opis o 125 zmylił każdego a jak sam zauważyłeś mało kto tu przepada zai ludzmi którzy zaczynają od litra albo jak się wydawało w Twoim wypadku zmieniają po 125 na 1000 ;).A co do samego tematu sledzę niemalże codziennie poczynając od września tamtego roku oferty litrowych motocykli. W przypadku r1 wygląda sprawa tak:-jeśli chcesz sprzęta jak najszybciej to bierz rocznik 02-03 ale z UK bo wierz mi w Polsce to co dobre to już poszło a reszta aukcji "okazyjnych" się powtarza lub ceny są kosmiczne, czyli poza Twoim zasięgięm. Poza tym w UK przynajmniej nie ma min bo tam ludzie z natury tak nie ściemniają (chodź nie dam głowy).-jeśli nie śpieszy Ci się ze sprzętem i chcesz kupić dobry sprzęt w dobrej cenie to poczekaj do zimy. W Polsce np teraz ceny są o przynajmniej 2-3 tyś wyższe niż w zimę, ponadto w zimę masz w czym wybierać. Po sezonie za tą cenę w UK pochytasz RN12 04 może nawet 05.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega pośmigał na F3,opanował maszynę no to nie widzę przeciwwskazań do kupna R1 Przepraszam zatem o pochopny osąd nie znając sytuacji.
dolaczam sie i przepraszam rowniez, ale Twoj post poczatkowy wygladal jak jeden z bardzo wielu innych jakie gowniarze pisza na codzien...Zwlaszcza z 5 postami (z tego co widze pewnie dzieki awarii forum) i brakiem opisu typu: ex-F3.. latwo bylo sie zmylic...Jak chcesz to moge rzucic tu okiem u nas w Italii, przynajmniej moto nie bedzie zgnile od deszczu jak angliki ;) , licznik km bedzie realny i moto nie przejdzie przez "zlote rece" handlarza...wal smialo na PW jak cos..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku też przesiadała się z f3. Thomsoneq ale sam sobie jesteś winien bo opis o 125 zmylił każdego a jak sam zauważyłeś mało kto tu przepada zai ludzmi którzy zaczynają od litra albo jak się wydawało w Twoim wypadku zmieniają po 125 na 1000 ;).
On chyba pytał na co zwracać uwage przy kupnie sprzętu i gdzie kupić nie prosił was o radę jakie moto kupić, więc ktoś tu nie umie czytać. Jakby napisał: "jeździłem na skuterze i chce kupić R1, czy to dobry pomysł?" to bym zrozumiał ta agresje, ale koleś zapytał o co innego, a Wy wspaniali doświadczeni motocykliści potraktowaliście go trochę jak gówniarza. O to chodzi w tym forum? Na tym polega pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ JackRM - Jesli moglbym Cie Prosic o pomoc to bylbym Tobie na prawde niezmiernie wdzieczny...W niedziele mnie juz w PL nie bedzie bo jestem teraz tutaj na urlopie.Slyszalem od znajomego, iz najlepiej kupic w porze jesienno-zimowej bo jest taniej(cos w tym jest).Poogladaj sie za R1 jak gdzies bedziesz jechal po drodze. Najlepiej za czyms takim: http://tbn3.google.com/images?q=tbn:wmmzkG...ha___YZF_R1.jpgw kolorze niebieskim i z ta szupa wrazie czego jak nie bedzie nic interesujacego to starsze modele tez bardzo mi sie podobaja, lecz wolalbym tego jak cos znajdziesz podeslij fotke i cene na maila [email protected] czekamy do jesieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ JackRM - Jesli moglbym Cie Prosic o pomoc to bylbym Tobie na prawde niezmiernie wdzieczny...W niedziele mnie juz w PL nie bedzie bo jestem teraz tutaj na urlopie.Slyszalem od znajomego, iz najlepiej kupic w porze jesienno-zimowej bo jest taniej(cos w tym jest).Poogladaj sie za R1 jak gdzies bedziesz jechal po drodze. Najlepiej za czyms takim: http://tbn3.google.com/images?q=tbn:wmmzkG...ha___YZF_R1.jpgw kolorze niebieskim i z ta szupa wrazie czego jak nie bedzie nic interesujacego to starsze modele tez bardzo mi sie podobaja, lecz wolalbym tego jak cos znajdziesz podeslij fotke i cene na maila [email protected] czekamy do jesieni...
no problem, przypomnij sie tylko po sezonie... Jak cos sie tu trafi wartego uwagi to sie odezwe bezposrednio na maila.pozdrawiamjackRM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.