Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chooper, 20 Lat


Tre_k

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, wiem ze takich tematów jest tu na pęczki:P ale zapytam, więc tak moja masa: 105 kg przy 178 cm wzrostu, wiem ze najpierw musze zdac prawko kat A mam nadzieje ze to sie uda chociaż B do tej pory nie zdałem A więc tak oglądałem różne motocykle ale jakoś nie jestem pewny swych racji, gdzyż jestem jeszcze młody 20 lat:Pi zero doświadczenia, Na co warto zwrócić uwagę w przedziale cenowym do 7 k ? nie mam na myśli jakiegoś potwora na ktorym sie rozwale...Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co warto zwrócić uwagę w przedziale cenowym do 7 k
Zwracasz na to samo uwagę co przy sprzęcie za 20k ;)Jeśli się nie znasz to lepiej żebyś nie kupował sam ale z kimś bardziej doświadczonym. Najpierw musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czego oczekujesz od tego motocykla, co preferujesz i tak dalej żebyś nie kupił i nie żałował potem bo źle pieniądze wydałeś. Znajdź modele, które Ci się podobają i interesują a potem użyj Google i wyciśnij z niego tyle ile się da ;)Tu jest jedna z wielu stron gdzie można poprzeglądać sporo modeli (coś się psuje ale przy odrobinie grzebania można wszystko przeczytać )http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...vx750/xv750.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zaangażowanie:)) A więc tak motocyk służył by mi tylko to ,,niedzielnych'' wyjazdów i raz na jakiś czas na uczelnie (jakieś 60km w obie strony) no i liczy się spalanie żeby mnie nie zeżarł i i nie wiem jak to jest z ubezpieczeniem i podatkiem drogowym bo chyba jak nigdy nie miałem żadnego pojadu na siebie to dowalą mi jakieś astronomiczne kwoty;/Wstępnie przypadł mi do gustu Kawasaki EN 500 oraz Shadow VT 500 i nie wiem czy to dobry wybór:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.