Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie O Honde Deuaville 650


damikss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako ze sprzedaje moje kawasaki vulcanik postanowiłem rozglądnąć sie za czymś co:będzie napedzane walem lub pasem ,bedzie malo palic, bedzie bezawaryjne bedzie dobrze sie prowadzic w zakretachn funkcjonalne itd. jazda w miescie i traski z nasza ekipa forumowa jak i sam )) czyli do 400 km dziennie:)bardzo spodobal mi sie lekki turystyk honda deauville 650 . niestety nie widzialem tego motocykla na zywo tym bardziej nie jechałem, czy ktos moze kto posiada cos takiego moze opisac dobre i zle strony tej maszynki ,awaryjnosc, pozycja za kierownica(mam 175 cm 90 kg wagi) na motocykl moge przeznaczyć do 14 tysewentualnie na co zwracac uwage w tym modelu przy kupnie co ulega najczęstszym awaria Moze ktos z okolicy ma takie cos na sprzedaz lub udostępnił by do samego oglądnięcia. z choperow raczej na razie rezygnuje, myslalem nad kawasaki vulcan 800 ale sa w tej cenie same roczniki 95-97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napedzane walem lub pasem ,bedzie malo palic,bedzie bezawaryjne Strzał w dziesiatke. NTVka to swietny motocykl. Coprawda mialem starszy model na gaznikach, ale bylem bardzo zadowolony. Spalanie nigdy nie wynioslo powyzej 6l. Przy normalnej jezdzie spalala 5l, a przy oszczednej dalo sie zejsc nawet do 4l. Silniczek bardzo fajnieciagnie z dolu, lecz jest nisko obrotowy i w gornym zakresie juz sie nic nie dzieje, tak wiec krecenie pod czerwone i przeciaganie na biegu raczej duzo nie dadza. Jesli chodzi o awaryjnosc to po mojej przygodzie z NTVka zapomnialem, ze takie slowo w ogole istnieje. Przez caly czas motocykl ani razu mnie nie zawiódł. Kardan? Fakt wygodny, lecz ma jedna wade nie mozna w nim zmieniac przelozen. Jesli chcesz jezdzic turystycznie to nie bedzie Ci to przeszkadzać. Co do Funkcjonalonosci to odpada Ci zakup bocznych kufrow. Orginalne sa jednak dosc plytkie, ale da sie zakupic glebsze pokrywy. Udanego zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zastanawiałem się nad Hondą Deuaville ale wybór padł na Yamahę TDM 4TX.Nie powiem Ci dokładnie jak się tym jeździ bo jeszcze się nią pożądnie nie przejechałem, ale poczytałem różne opinie na jej temat i się zdecydowałem. Motocykl niwersalny, dużo akcesoriów na rynku, łatwo można na nim zamontować kufry więc do turystyki jak najbardziej. Jeśli masz ochotę to odwiedź stronę z forum użytkowników.http://www.tdm.pl/forum/index.phpZa kasę jaką dysponujesz spokojnie kupisz TDM 900, a to już konkretny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.