Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedam Golfa 3 2.0 V8


pawelfzr

Rekomendowane odpowiedzi

helopany sprzedam golfika mojego którym jeżdze jakieś 4 miechy wcześniej szwagier :-)rok 1994 przebieg 187500 jest to gti ma tam komputer abs el. lusterka wspomaganie. centralny itp....szwagier przed sprzedażą wymienił rozrząd sprzęgło remont skrzyni świece kable jakieś czujniki od oleju filtr oleju i paliwa sonde już ja wymieniłem ;-) jadno co mnie ostatnio zaczęło drażnić to dziwne szarpanie przy nagłym przyspieszaniu agresywnej jeżdzie tak go przymuli czasem a potem taki kop nagle obstawiam albo palec i kopułka albo pompka paliwa sie kończy ... bo pali na dotyk obroty nie falują akumulator też w miare świeżyautko nie wybite nie stuka wszystko ładnie lekko pracuje zawieszenie chamulce - ręczny działa środek nie zniszczony super fotele ala kubełki sportowe sprzet grający daje rade wizualnie wiadomo nie jestm młode i idealne błotnik z tyłu przyobdzierany troche z przodu też ostatnio mi jakieś ciu.........le zapieprzyli pod robotą nakładke plastikową na nadkole i z boku ten plasti jeden ale jade to kupić w naj bliższych dniach tak że spoko przegląd świerzo robiony z miesiąc temu opłacony jeżdziłem nim codziennie do pracy tak że napewno ucieszy jeszcze jakiegoś młodego kierowce bo fajnie sie nim jeżdzi ma elastyczny silnik . ja już kupilem polówke na gazie tak że to chce sprzedaćcenka to tak z 3500 zł może na flache by jeszcze urwał na miejscu nie wiem czy to dużo czy mało no troche tu było wymieniane jak co to piszcie ta.....wiadomo naj lepiej pod jechać oglądnąć 721107419 pawełpozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.