Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Transport Motocykli + Ocena Stanu Motocykla


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

ja pier... ale narzekanie... Jak nikogo nie ma do obejrzenia ani do przewiezienia motocykla to jest normalnie, a jak nagle ktos sie pojawi i mowi jasno i przejrzyscie ile i za co to nagle k.... wszyscy maja taniej, za darmo, a w ogóle to tak to kochaja robic ze jescze doplaca za to ze mogą sprzęta obejrzec!!!!!Giemul jasno napisal co i za co kasuje i nie wiem skad nagle takie poruszenie...Chcesz jechac sam, na wlasna reke ogladac i przywozic sprzeta to prosze bardzo.. tylko pozniej nie rycz w szukam pomocy ze glowca nowa potrzebna......Nie masz czasu albo nie znasz sie na tym, to mozesz skorzysta z oferty Giemula, co i tak wg mnie taniej wychodzi niz skorzystanie z oferty jakiegokolwiek handlarza, ktory za przywiezienie krzyczy od 2500 w gore.A kolega, ktory pisze ze zrobi cos za 230 a nie za 400 zl... proszę bardzo.... pewnie znajda sie tacy, ktorzy skorzystaja z twojej oferty i zaoszczedza 170 zl..... Dla mnie to tekst w stylu: warsztat motocyklowy bierze za wymiane opon np 50zl, a ja wam to w garazu zrobie za 20 zl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170zł to w najgorszym wypadku zaoszczędzisz.Co do wymiany opony to nie widzę w tym nic złego ,że ktoś chcę zaoszczędzić 40 zł i mieć nie wyważoną i zniszczoną felgę ,zawsze to 40zł w kieszeni i można np.'''' przepić''''.Każdy ma prawo wolnego wyboru i wie najlepiej na co go stać. Myślę że każdy by wolał zapłacić nawet 1000zł i mieć święty spokój ( może nawet gwarancję).JEŻELI JEDNAK NIE MA TAKIEJ OFERTY NA RYNKU TO MOJA OFERTA MYŚLĘ ŻE JEST DOBRĄ ALTERNATYWĄ DLA TYCH CO MAJĄ CIEŃSZY PORTFEL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę więcej dyskutował w tym temacie , z osobami które boli pod pachami .Określiłem jasno co oferuję i za ile .Jak ktoś jest zainteresowany , pisac na PW . Jak nie , to ludzi z dostawczakami jest masa . Lubiących smak paliwa również . Więc można sobie wybrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% że czasem lepiej zapłacić więcej i mieć pewność że nie będzie eię oszukanym.Ja nigdzie nie napisałem że to co oferuje 'giemul' jest bee, więc proszę mi nie wmawiać dziecka do brzucha.Jeżeli jednak ktoś mi nie ufa to nikt go nie zmusza , ale jadnocześnie jeśli masz do przewiezienia sprzęta z punku A do punktu B ,to co stoi na przeszkodzie zaoszczędzić 60gr / na kilometrze i ewentualnie na flaszkę za fatygę???Jeszcze na koniec chcę podkreślić że nie zależy mi na klienteli ,a co do oszczędności to biorąc przykładowo trasę nad morze po sprzęta to u mnie byłoby o 600 zł taniej i to już jest różnica.Nigdy nie miałem zamiaru konkurować z giemulem i to napisałem na samym początku, on robi to podejżewam zawodowo i może ma większą wiedzę w tym temacie ale tani to on nie jest.Rachunek jest prosty i każdy potrafi liczyć ,więc dalsze dywegacje na ten temat uważam za zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% że czasem lepiej zapłacić więcej i mieć pewność że nie będzie eię oszukanym.Ja nigdzie nie napisałem że to co oferuje 'giemul' jest bee, więc proszę mi nie wmawiać dziecka do brzucha.Jeżeli jednak ktoś mi nie ufa to nikt go nie zmusza , ale jadnocześnie jeśli masz do przewiezienia sprzęta z punku A do punktu B ,to co stoi na przeszkodzie zaoszczędzić 60gr / na kilometrze i ewentualnie na flaszkę za fatygę???Jeszcze na koniec chcę podkreślić że nie zależy mi na klienteli ,a co do oszczędności to biorąc przykładowo trasę nad morze po sprzęta to u mnie byłoby o 600 zł taniej i to już jest różnica.Nigdy nie miałem zamiaru konkurować z giemulem i to napisałem na samym początku, on robi to podejżewam zawodowo i może ma większą wiedzę w tym temacie ale tani to on nie jest.Rachunek jest prosty i każdy potrafi liczyć ,więc dalsze dywegacje na ten temat uważam za zbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po H mu robisz antyreklamę, i przy okazji oferujesz swoje "usługi"? Chłopak uczciwie oferuje usługę, i robi to w celach zarobkowych, a nie hobbystycznie. Chyba że swoją pracę zawodową wykonujesz za pół darmo to spoko.
Po 1 nie robię żadnej antyreklamy bo gościa nie znam i nie mam pojęcia jaki jest jego stan wiedzy fachowej itd .itp.Po 2 okazja jak każda inna żeby zaoferować swoje usługi i mam do tego pełne prawo jak każdy na tym forum (chyba że się mylę).Po 3 nigdy nie sugerowałem że człopak oferuje nie uczciwie swoje usługi a czy robi to hobbystycznie czy zarobkowo to jego sprawa.Po 4 nie było mowy że jest to mój zawód a wręcz przeciwnie.Widzę że spowodowałem wielkie poruszenie podpinając się pod temat, nie zrobiłem tego celowo za co wszystkich , którzy poczuli się urażeni przepraszam.(NAWET JEŚLI MIAŁBYM NA CELU WYKOSIĆ KONKURENCJĘ I ROBIĆ TO ZA DARMO I KAŻDEMU BECZKĘ PIWA POSTAWIĆ TO MYŚLĘ ŻE TEŻ MAM DO TEGO PRAWO////NA TAKI GEST MNIE NIESTETY NIE STAĆ I NIGDY NIE BYŁO TO MOIM CELEM))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z pytaniami na PW - jeszcze raz informuję :- oferuję po niskich kosztach transport motocykli z każdego miejsca Europy ( od Zabrza po Londyn) . Moja cena jest prosta . 1 zł do łapy za każdy przejechany autem kilometr ( z Zabrza Rokitnicy ) + wszystkie opłaty po drodze ( mosty , tunele , autostrady , noclegi itp ) . Cena 1zł/km dotyczy tylko Polski . W UE cena do ustalenia . Połowa kasy płatna z góry w momencie wyjazdu . Motor jest wieziony w aucie dostawczym ( blaszak ) i jest solidnie zapięty w sposób go nie uszkadzający . Jeżeli jest więcej niż 1 duży motor ( lub 2 małe ) transport odbywa się na lawecie motocyklowej . Jedziemy na GPS , więc nie szukamy bez sensu miejscówki i wiesz od razu ile jest kilometrów i ile zapłacisz . Jeżeli po drodze będą objazdy lub inne przyczyny nadkładania trasy nie spowodowane z mojej winy , niestety musisz dopłacić ( jeżeli wyjdzie większa ilość kilometrów ) .- jeżeli klient sobie tego życzy , mogę dodatkowo sprawdzić mu kupowany motocykl za dodatkową opłatą wynoszącą 200 zł . Wtedy sprawdzam czy motocykl jest sprawny technicznie . Szukam miejsc napraw ( należy mieć świadomość , że nie zawsze wszystko można wymacać , bo magików-naprawiaczy nie brakuje , a rentgena w oczach nie mam ) . Jak szukasz wszystkowiedzącej wróżki - to nie ten adres . Na koniec informuję kupującego o stanie sprzętu oraz przybliżonymi kosztami ewentualnej wymiany części lub koniecznych napraw .- mam możliwość wykonania niektórych napraw i kosmetyki w zakupionym motocyklu .- nie namawiam ani nie zniechęcam kupującego do zakupu . - nie dzwonię ani nie pertraktuję z sprzedawcami motocykli z Niemiec ( ani innych krajów ) . Jedziemy po motor który SAM sobie znalazłeś i nagrałeś . Mogę coś tam pomóc na miejscu , ale generalnie się tym nie zajmuję i proszę mieć to na uwadze .- nie szukam motocykli pod konkretne zamówienie .- nie sprzedaję , nie sprowadzam motocykli ani części z wyjątkiem BMW ( nowe i używane ) . - żadnej gwarancji za sprawdzenie stanu motocykla nie daję , bo nie mam na co jej dawać . Jeżeli chcesz gwarancji za taką usługę , to niestety nie u mnie ( życzę powodzenia w szukaniu takiej osoby lub firmy ) . - gwarancję daję TYLKO na kupione u mnie nowe części BMW . Na używane daję gwarancję rozruchową ( 5 dni ) . Na używane części elektryczne i eksploatacyjne nie daję żadnej gwarancji . - jeżeli nie kupisz motocykla ( z jakiejkolwiek przyczyny) nie zwalnia cie to z opłaty mojej doli . Masz jakieś pytanie ? - kontakt do mnie poniż[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.