Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[s] Sprzedam Biżuterie Męską !


Dawido

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Mam na sprzedaż moją mało używaną biżuterie Sprzedaje ją ponieważ mojej drugiej połówce zbytnio się to nie podoba no cóż siła wyższa. A więc do rzeczy:"Łańcuszek" o długości 50cm i szerokości 1cm. Wiec dość gruby oraz bransoletka o długości 21cm i szerokości około 0,9cm Wspólnie wygląda to na bardzo ładny komplecik. Za Łańcuszek dałem 500zł a za bransoletkę 150zł. Kupiłem je po promocyjnej cenie, w sklepie nie da rady kupić za tyle. Jest to wzór tzw "figaro", łańcuszek jak i bransoletka jest srebrna próba 925, produkcja ITALY Cena jaka mnie interesuje to 320zł za komplet Możliwość kupna z osobna, chociaż wolałbym sprzedać wszystko razem. http://images47.fotosik.pl/249/175936f3cdad7612m.jpg http://images48.fotosik.pl/249/fabbdd1ce018e50cm.jpgJeśli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do kupna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bizuteria ogolnie nie moim typie...ale nie rob z siebie pantofla.....jak milosz powiedzial.. jak Ci kaze motocykl sprzedac to tez sprzedaz? w koncu jazda na plecaka jest niebezpieczna i moze sie nie spodobac..jeden juz taki byl, ktory mowil jak to kocha motocykle ponad zycie, potem poznal pewna kobietke, zareczyl sie i teraz skuterem do sklepu jedynie sobie moze podjechac hehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie martwcie się tak o mnie A o moto się nie boję, moja Kasia jest w 100% za moto. Chociaż jest jej to pierwszy kontakt z motocyklami przez moja skromną osobę Jak zrobi kat B, to bd zastanawiać się nad kat A. Wiec o to się nie bójcie, formułowicza nie stracicie a może zyskacie jeszcze jednego Wahałem się co do sprzedaży, ale i tak w tym nie chodzę to po co ma leżeć. A jej jestem wdzięczny że dała mi pomysł żeby to sprzedać, a kasa zawsze się przyda Pozdrawiam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.