Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

(s) Sony Ericsson Xperia X1


gacol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam do sprzedania sony ericssona Xperie .Nowy z salonu ORANGE pełen komplet itd Możliwość ściągnięcia simlocka na życzenie(bez utraty gwarancji) Telefon na WINDOWS MOBILE z Automapą w standardzie!!Idąc dalej do telefonu dodaje GRATIS NIESPODZIANKE a jeśli pójdzie w miare szybko dodam karte pamięci SD-HC(szybsza od zwykłych) 8GB Kontakt tel 5116786121 gg 308459 P.S możliwa zamiana na SAMSUNGA OMNIE IIpost-7141-1259620041.jpgpost-7141-1259620058.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Xperia powiem ci że niestety tyo nie to w co celowałem.Zawsze byłem maniakiem noki i tylko w symbianie osiągnołem wiele.Co do samsunga to nie wiem jak ze stabilnością tego wm6.5 mysle że kupie n97 i narazie dam windowsowi czas na naprawe błedów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sprzecik..nie wiem jak omnia2 ale omnia1 jest do bani. bateria przy moim trybie trzyma max 3 godziny.Xperie ma znajomy i sobie chwali.Ja obecnie uzywam BlackBerry i poza kiepskiej jakosci zdjeciami jest ok..glownie uzywam do odbioru mailii i wysylania mailii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postawiłem omnie II i mijego...robilismy to samo i poza tym ze niby omnia II ma 700procek a mój 528 to mój chodzi szybciej...także.Ogólem zawsze byłem nastawiony do nikii i duzo moge w noki zmodyfikować .WM jest dla mnie jeszcze troche za mało telefonowaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja kupilem wiec wczoraj xperie Po 5 minutach juz wiedzialem ze bede złypo 10 minutach bylem wqrwionypo 15 minutach mi przeszlopo 20 minutach szlag mnie trafil.po 30 minutach zawiesila sie tak ze nawet po wyjeciu baterii nie chciala sie uruchomic.Pomogl hard reset (przytrzymanie 2 klawiszy i wlaczenie)poszedlem spac (zły) i podlaczylem do ladowarki.Rano zaspalem bo sie bawilem do 2 w nocy z tym badziewiem bo pol godziny sie instalowaly jakies filmy z sony.Wstalem niewyspany i zły.Odlaczylem telefon i pojechalem do pracy.W miedzyczasie musialem zadzwonic ale... telefon wisiał. Wiec nie zadzwonilem.Znowu nie chcial sie wlaczyc. Znowu hard reset.Reasumujac. Uruchomilem, dodalem VPN i obsluge microsoft exchange i nic wiecej nie instalowalem.Telefon sie wiesza po pakzdym odlaczeniu od ladowarki.VPN nie działamail push nie dziala bo sie wiesza na jakies 5 minut przy kazdym odbieraniu.Telefon złom i kicha totalna. Juz kiedys obiecalem sobie ze sonyeriksona nie kupie ale wyszedl z windowsemmobile.teraz juz wiem ze tej firmie nic nie pomoze Nie bez powodu zreszta HTC oddalo ten telefon sony.Wiedzieli ze to szit i pod marka HTC nie mozna wypuscic.Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakąś podróbkę telefonu?, ja miałem n73 made by nokia i była daremna, ciągle sie wieszała, teraz bawiłem sie nokia n73 od kumpla made by finland, oryginał i jest zajebista nic sie nie wiesza hula aż miło. skoro fon jest z orange to oprogramowanie jest do dupy? może pomogło by coś wgranie nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o jakis niefirmowy telefon tylko to wina romu ktory operator dodaje do telefonu...zmien rom i bedzie jak reka odjal, ja mam ten telefon od roku i dla mnaie bomba, oczywiscie na innych romach chodzi zdecydowanie szybciej, stabilniej tylko nie masz polskiego jezyka ale mysle ze z angielskim sobie poradzisz romy mozesz sciagnac tu -> http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=471 do wyboru do koloru , polecam z nakladka htc sense np: valkyrie lub Touch X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle.Wija na temat mojej xperii i podjeścia ludzi w orange wylądowała na wykopie.Mi cały czas sie pierdoli coś głównie nie działa mikrofon albo głosnik.Na bank to kwestia wndowsa Probuje coś zrobić z nim.Jako że ogólem osiągnołem cel zrobienia z xperii czegoś ciekawszego od szarej windy mobile zostawiam ten telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.