Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SprowadzĘ KaŻdy Motocykl Z Niemiec


BlackDragon

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie : chciałem zaproponować pomoc w sprowadzeniu motocykli z niemiec. ATUTY : Język w stopniu bardzo dobrym Znajomośc branży motocyklowej ( w końcu sam jestem motocyklistą) NA ZAMÓWIENIE NIE SPROWADZAM MOTOCYKLI WYPADKOWYCH !!!!!!!!ZADKO SPROWADZAM MOTOCYKLE OD HANDLARZY !!!! CHYBA ŻE KLIENTOWI JEST OBOJĘTNEusługi świadczę również w wykonywaniu telefonów do potencjalnych sprzedawców Negocjacje cenowe Zapytania techniczne itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny handlarz, ktory:znajdzie cos na mobile.de, zadzwoni do niemca... pogada z nim po niemiecku.. kupi sprzeta np za 6,000 euro, dojda do tego standardowe oplaty np w wys 200 euro.. do tego transport busem (za ktory tez extra policzy) i za cala usluge skasuje min 2 tys zl????Kiedys koles zaoferowal mi pomoc w przywiezieniu 1000RR z niemiec... motor kosztowal 7200 euro, do tego oplaty i kasa 1 zl za km.. i 2000 zl za fachowe ogledziny....pojechalem sam.. zaplacilem 7200 euro za motor, 160 euro za blachy... 200 zl za paliwo do auta, ktorym wracal pozniej moj kolega i.... zaoszczedzilem jakies 1000 zl na transporcie i 2000 zl na fachowej pomocy heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce 06 07 1000rr albo gixa 1000 albo kawe zx10 za 2keuro, w stanie wie neu skoro tak umiesz negocjowac po niemiecku, to pewnie dasz sobie rade
Takie rzeczy to tylko w ERA Macie dylematy. Kazdy moze przyjachac do Niemiec, za odpowiednia oplata rowniez moge pomoc, napewno bedzie mniej, niz u takiego handlarza. Pare juz osob skorzystalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miał być taki zart cseniczny, ale co niektórzy są tak powarzni, ze ja pierdole i wyszło jak wyszło, sam 2-3 razy w miesiącu latam po fury do niemiec i wiem jak jest, z tym załatwianiem wykłucaniem sie o cene tzw negocjowaniem ze szwabami i innymi turasami, więc chciałem zozluźnić atmosfere takim zartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kolejny handlarz, ktory:znajdzie cos na mobile.de, zadzwoni do niemca... pogada z nim po niemiecku.. kupi sprzeta np za 6,000 euro, dojda do tego standardowe oplaty np w wys 200 euro.. do tego transport busem (za ktory tez extra policzy) i za cala usluge skasuje min 2 tys zl????Kiedys koles zaoferowal mi pomoc w przywiezieniu 1000RR z niemiec... motor kosztowal 7200 euro, do tego oplaty i kasa 1 zl za km.. i 2000 zl za fachowe ogledziny....pojechalem sam.. zaplacilem 7200 euro za motor, 160 euro za blachy... 200 zl za paliwo do auta, ktorym wracal pozniej moj kolega i.... zaoszczedzilem jakies 1000 zl na transporcie i 2000 zl na fachowej pomocy heh
Co ci przeszkadzaja ludzie ktorzy sciagaja motocykle i chca na tym cos zarobic ??? Za darmo ma jezdzic tracic czas paliwo itp ??? Udalo ci sie jechac i samemu cos kupic - ok . Chwala ci za to zes az tak bardzo jest rozgariety i sam sobie to zalatwiles ale nie ktorzy nie maja na to czasu i wola kupic od takich co przywoza na gotowo.Takze odpusc sobie takie posty jak nie jestes zainteresowny kupnem od tego kolesia.Zazdroscisz to tez zacznij przywozic i sprzedawac i po temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja doleję oliwy...Sam jako tłumacz jeździłem do Niemiec z handlarzami przez 4 lata.I teraz ta oliwa...Jak ktoś coś sobie upatrzy u niemców do sprowadzenia to ja za free zadzwonię i dopytam co i jak - telefon na mój koszt!Myślę, że tak właśnie powinniśmy sobie pomagać!Pozdro i konkrety na PW.Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.