Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rpz Team


Rekomendowane odpowiedzi

Giwera Co Ci sie stalo i w ktorym szpitalu lezysz:PP hehe wiesz jak ja przychodze to odrazu ludziom robi sie lepiej slepcy zaczynaja spowrotem odzyskiwac wzrok a trendowaci znajduja spowrotem swoje czesci ciala:]
jestem w domu hahaha to żeś mnie rozbawił hahahawkulałam sie na trzecie piętro i nie moge zejść i luzik.. tylko kostkę mam złamaną i za dwa miechy mam nadzieje robić rehabilitację na moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Giwi gdzie ty zniknełaś jak cię nie było. Składaj tą kostkę w całość I wracaj do nas szybko
przecież jestem z Wami duchem cały czas !!! a Kudłaty z Vidalem nawet byli mnie odwiedzić w Lany Poniedziałek na wiosce Pechu mi podesłał filmik z Waszej przejażdzki i aż się popłakałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VidaL podobno jedziemy w grupie zeby nie jechac na cala parade, a zajac fajne miejsca pod JG ;] tak slyszalem kiedys tam;p
I git, o to chodziło. Nie mam zamiaru w częstochowie jechać w tej paradzie i gotować sprzęta. Zbiórka i od razu na miejsce bez zbędnych ceregieli, żeby dobre miejscówki zająć.To mi jeszcze powiedzcie kaj się spotykamy i o której dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi jeszcze powiedzcie kaj się spotykamy i o której dokładnie.
No to tak jak rozmawialiśmy spotykamy się w Sarnowie na stacji benzynowej tylko o której??? chyba o 9:00 było by dobrze 9:15 wyjazd co wy na to??stacja paliw na ul. głównej http://docelu.pl/index.html?lon=19.15833&a...&tvt=4&jest zjazd z trasy jadąc od strony czeladzi
Mam nadzieje że wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam, że niedzielny wypad nie kończy sie na Jasnej Górze, tylko jedziemy gdzieś potem jeśli będzie ciepło i sucho (jak co roku z resztą), więc pełne kotły mieć proszę
ja mam jeszcze takie zapytanie zeby jasnosc byla jeszcze jasniejsza. . .czy po pielgrzymce lecimy gdzies ? chodzi mi czy jedziemy gdzies na jakis mały trip ?
byś czytał, to byś wiedział!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.