Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie Sezonu Rybnik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nigu gdzie byliscie :D ja z wojt23 dzis nakrecilismy ok 200 he to moze jutro sie zgramy wszysc gdzies powiedzmy 14:00 na Plazie ?? pasuje? i mozna na chwile polatac :)
hmm a da sie to przełożyć wstępnie na 16 bo na 13 mam zaproszenie z żonką do rodziców, wiec myślimy że tak do 15 i na 16 byli byśmy jużw rybniku... Więc jak :P a moje gg 22117225 wiec mozesz dawac zawsze znać ...:D:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani. Władcy wolności.... Za starych dobrych czasów standardowo spotykali się motocykliści w Rybniku w Chajdzie. Jest to obecna pizzeria w parku jak na Świerklany się z Rybnika śmiga. Standardowo jeden dzień w tygodniu i ktoś zawsze tam się pojawiał. Junaki, CZ, Jawy, pierwsze japońce itd. Dlaczego nie ożywić tego ponownie z tym, że niekoniecznie tam. Np. Leśna ostoja Rybnik ul. Raciborska mają fajnie na zewnątrz przygotowane z grilem itd. Zresztą można założyć temat, podać klika lokalizacji z mały uzasadnieniem dlaczego tam i co tam mają i zagłosować. Pomyślcie w końcu wszyscy by się poznali cała brać motocyklowa Rybnika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! wie ktos jak wyglada sprawa z rozpoczeciem sezonu motocyklowego w Rybniku? mecz zuzlowy zostal odwolany z powodu "niesprzyjajacej prognozy pogody" krotko mowiac lany (doslownie) poniedzialek nas czeka :/ wiem ze ludzie juz po miescie smigaja od dluzszego czasu ale chodzi mi o takie oficjalne spotkanie nas wszystkich + parada przez miastoPozdro b4rt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale siki z tym rozpoczęciem.....To już będzie po jasnogórskim więc już nie ten klimat...
to wyjscie jest proste... 11 kwietnia godz. 14:00 Rybnik Plaza.... Rozpoczecie sezonu, potem na Mc Donalda parada przez miasto.... może to nie jest idealne rozpoczecie sezonu ale lepsze niż żadne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale siki z tym rozpoczęciem.....To już będzie po jasnogórskim więc już nie ten klimat...
to wyjscie jest proste... 11 kwietnia godz. 14:00 Rybnik Plaza.... Rozpoczecie sezonu, potem na Mc Donalda parada przez miasto.... może to nie jest idealne rozpoczecie sezonu ale lepsze niż żadne :PNo wiesz nie licze ze bedzie duzo ludzi ale zawsze troszke zamieszania mozna zrobic na centrum :] bede napewno jak cos :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać czy jutro o tej 14 spotykacie sie na Plazie bo pogoda jakoś nie dopisuje...
pogoda pogodą... ważne ze nie pada ....mysle że jak cos ma wejsc w nawyk i mamy zorganizowac w rejonie stałe spotkania, to warto sie poświecic i wpaść chocby na 30 minut na soczek... Myśle że to dobry pomysł stworzyc regionalna ekipe i regionalne miejsce do spotkań... Wiec jak chłopaki kto sie wstawi dzis o 14 w rybniku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Na wstępie może powiem kim jestem... od kilku lat zajmuję sie bezdomnymi zwierzętami z rybnickiego schroniska. Wiem, że na zlotach często odbywają sie zbiórki jakiś pieniędzy na cele charytatywne. Miałbym ogromną prośbę gdybyście mogli zorganizować na spotkaniu motocyklistów zrzutkę pieniędzy na bezdomne kociaki i psy. Naprawdę nie potrzeba nam dużo. Schronisko jest w opłakanym stanie... tego lepiej nie komentowac to trzeba zobaczyć.Mam nadzieję, ż ezrozumiecie moją prośbę i wspomnicie o tym na zlocie.Podaję stronę schroniska: www.schroniskorybnik.za.pl no i dane kontaktowe z wolontariszem, mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.