Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Przezimować Towarzysko ? (rpz)


Rekomendowane odpowiedzi

o *czarna* sąsiadko pojawiłaś się kiedy kupujesz moto?wypadaloby pośmigać po sasiedzku
Hmm... dobre pytanie teraz zadałeś ale mam nadzieje że szybciej niż myśle póki co troche cierpliwości i wyrozumiałości
Wiec proszę może jakaś miła Pani się zaangażuje ?
Ja Cie moge zabrać na Plecaczek jeśli chcesz tylko będzie podwójne dociążenie prawej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziękuje i przyłanczam się do posta kudłatego jak narazie to była najlepsza impreza gdzie każdy mógł zaszaleć ;) a te sto lat na końcu to bajka mam nadzieje, że następna taka impreza mnie nie ominie.Na dniach dam fotyA i tabaka dała urody nie No Spin ;)Aniu, ehh mialaś jednak być Wypadałoby już zakończyć temat i wrzucić coś na temat lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ehh mialaś jednak być
Niestety jeszcze troche nie będę dopisywała ale jak tylko wróce do siebie będzie rewanż
aaaah!kogo nie było w Fantomie, niech żałuje i pluje sobie w brodędo piekła! to była biba
Czy ja zawsze musze widzieć takie posty po każdej imprezie na jakiej mnie nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
znalazłam w końcu ten cholerny temat !! jakie plany pijackie na weekend ? bo ja jednak nie jade do Wrocka i chyba Cie odwiedze Silje hehe oczywiście jak nic nie wymyślicie
Odwiedzaj Stęskniłam się już za tobą Oczywiście ja planów nie mam, bo No spin w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuuu! to przyjade ! zgadamy sie jeszcze czy w piątek czy w sobotea co do wypadu na Chechło to chętnie tylko transporcik motocyklowy dla mnie i dla Silje .. no chyba że mamy autem przyjechać - też może być.. ale to zależy od pogody
W sobote popołudniu jadę do rodziców Więc zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gadaj o której tam bedziesz i co trzeba mieć ze sobą... hahano i kto jeszcze bedzie?
No przecież mówie, że ja będę. Mam w niedziele z rana sprawę do załatwienia toteż prawdopodobnie wpadne do rodziców w sobote, około 21 może. Się zobaczy ;) A kolejna impreza u mnie zostanie zrobiona jak się zbierzecie do kupy, zrzutka 15-20 zł na papu jakieś i dopiero mogę coś kombinować Ale to dajcie czasu troche, bo ja jeszcze latam za wpisami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty kto ? Nowy członek RPZ-u ?
eej Virażka była na imprezce w Dąbrowie G. w CRC , wstydź sie Daro ! skleroza! hehe
No przecież mówie, że ja będę. Mam w niedziele z rana sprawę do załatwienia toteż prawdopodobnie wpadne do rodziców w sobote, około 21 może. Się zobaczy ;) A kolejna impreza u mnie zostanie zrobiona jak się zbierzecie do kupy, zrzutka 15-20 zł na papu jakieś i dopiero mogę coś kombinować Ale to dajcie czasu troche, bo ja jeszcze latam za wpisami.
no doooobra ! to za tydzień, bo w sobote o 21 to już moge być w stanie nieważkości lekkiej..kurna! ja nie mam co robić w piątek.. skandal!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.