Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki Ze Zlotow, Imprez Moto !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

do Highway ..najpierw uzupełnij profil,przestaw sie,a potem pozwolimy Ci dyskutowac na NASZE tematy.niemasz imienia, nie masz wieku, masz 2 posty,no i człowieku nie masz moto!!!! ...o czym tu gadac Fotoaparatka.......ech my zawsze wierni.
Hi Kris Sps Wiem, ze jestescie wierni A teraz na "chwile" uciekam, czekają na mnie zdjecia z kolejnej imprezy moto...Jeszcze dzis przesle do nich linka...Do zobaczenia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Pani - Panu (?) !...moze na sam poczatek przytocze zdanie, ktore napisalam kiedy zakladalam ten temat na FŚM - "...Utworzyłam ten temat na FSM, aby pokazać jak ja widzę Wasz Motocyklowy Świat poprzez mój obiektyw, moje spojrzenie, moją obserwację... "Czas "obrażania" dawno mi minął ;) a krytyka, ale ta KONSTRUKTYWNA jest mile widziana...Zapewne - skoro napisales taką a nie inna wypowiedz - jestes specjalstą w "swojej dziedzinie" - prosze zdradź jakiej ?Chetnie posłucham jakie są realia "w tych tematach" - jednak zapraszam na PW, gdyz uwazam ze nasza rozmowa na "te tematy" moze byc dość długa Koncząc swoją wypowiedź - zaznacze, ze pojawiam sie tam gdzie i kiedy "chcę" ...i nic nie "muszę".pozdrawiam!Iza
Jak najbardziej szanuję Twoją wizję widzianą przez obiektyw. Niestety mało kto przekazuje prawdziwy klimat jaki panuje na zlotach. Przyczepiam się do Ciebie gdyż mając możliwości napewno byłabyś w stanie ująć atmosferę. Do zobaczenia na zlotach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze dasz to foto na którym dosiadasz najpotezniejszego cruisera na zlocie VN200.Dołączę się do prośby merkurego76,tym bardziej że sam na nim siedziałem i pstrykałaś mi parę fotek. Interesuje się trochę fotografią (amatorsko) i Twoje spojrzenie obiektywem na świat jest bardzo ciekawe.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i na wstepie Fotoaparatka spoko rób tak dalej ,dobrze że można sobie zobaczyc fotki ze zlotów wiadomo jedne są lepsze drugie gorsze ale każdy może zobaczyć i czasem ci co nie byli nie mogli to sobie w domu oko nacieszą ,a z drugiej strony nie zawsze jest niedziela.... a do PANA krytyka albo osoby która wyraża swoje opinie spoko wyrażaj ale może troche w inny sposób albo .....może przyjedz na jakiś zlot weż aparat i zrób jakieś fotki pochodzisz przez 3 dni z aparaTEM PRZESPISZ SIE W NAMIOCIE CZASEM WALNIESZ JAKIES 300 KM na motorze (po drodze pada) przyjedziesz do domu obrobisz i wstawisz zdjecia zeby inni mogli zobaczyć a na końcu ktoś ci napiszę że zdjecia nic nie ukazują to troche ci sie przykro zrobi dlatego taka krytyka jest troche nie na miejscu a przynajmniej chyba ci się Forum pomyliło.Pozdrawiam wszystkich przyczepności i jak najwięcej słońca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie reagować na takie głupie posty ale to jest po prostu przej.....

Nie umiesz przekazać klimatu jaki panuje na zlotach. Ludzi, którzy dobrze się bawią. Całej atmosfery. ale niestety nikt nie przekazał Ci realiów na te tematy.
Chętnie się bym z tobą spotkał w celu przekazania mi takiej wiedzy. Może powiesz nam jaki jest szablon relacji z takiej imprezy.
piszę ten post ze względu, że wszędzie się udzielasz i chcesz zaistnieć.
Bez komentarz zwykła ............... Ale :
Nie chce abyś się obraziła..
Przyczepiam się do Ciebie gdyż mając możliwości napewno byłabyś w stanie ująć atmosferę. Do zobaczenia na zlotach!
Przyczepiam się bo się przyczepiam, bo BĘDĄC na zlotach i imprezach moto mogłabyś ująć atmosferę pieczenia pączków lub kajzerek co też twoje zaje....... fajne foty pokazują . Pozdrawiamy cię F.A. FG 61 oby tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolejne "projekty" fotograficzne juz czekają * Góra Sw. Anny {02.08}* Motocyklowa knajpa "Red Route" w Tychach...* Pokazy kaskaderskie - chyba w Elblągu (ale miasto moze sie zmienic) {08-09.08}* Zlot w Zywcu - IRON ELEPHANTS MC {14-16.08}* Impreza motocyklowa w Pub'ie "Red Route" w Tychach... {15.08}...itd.. itp... tak w duzym skrócie wygląda moj sierpień...tak wiec pracy sporo FotA.
Juz kilka imprez sierpniowych za mną A przede mną jeszcze w sierpniu:* {23.08} Kamien Slaski - "najszybsze samochody i motocykle"Do zobaczenia !FotA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moi !Dziekuje Wam wszystkim i Kazdemu z osoba za miłe slowa otuchy i wsparcia.................Zapraszam do lektury mojego kolejnego artykułu popartego zdjeciamize świata motocyklowego - "Moja marokańska przygoda z enduro..." Juz wkrótce w magazynie motocyklowym "Chopper magazin"... (str. 36-43) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focia... sluchaj no ;] a moze bys wpadla na nasze spotkanie w chrzanowie ktore odbedzie sie w sobote i przy okazji uwiecznila trzeci protest motocyklistow.Co Ty na to ? Gwarantuje ze bedzie co klikac
Witaj!niestety nie dam rady przyjechac, ten weekend mam juz zajęty, ale jezeli bedziesz wiedział o innych akcjach moto prosze o informacje.pozdrawiam,FotA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.