Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki Ze Zlotow, Imprez Moto !


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zdjęć! Coś mi się wydaje że amatorką to Ty nie jesteś świetne zdjęcia, dużo ciekawych, nieszablonowych ujęć pozdrawiam
Czesc Tomek!To bardzo miłe co piszesz - > dziekuje......jednak tak jest - FotoAparatka "amator - samouk" ;) Wlasciwie podchwyciłam kilka rad dotyczących techniki - a reszta to podobno "obserwacja" i jak to sie mówi "umiejętność patrzenia, widzenia tego czego inni nie widzą" ;) Pozdrawiam serdecznie i zycze Ci, aby pasja motocyklisty dawała Ci w zyciu tylko pozytywną energie F.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc Kharis bardzo sie ciesze, ze Ci sie podobaja moje fotki moto Do zobaczenia na zlotach - sesja foto dla Ciebie zapewniona - daj tylko znac ;)pozdrawiam!F.A.
Hah. Wybacz, moze za rok ^^ na chwile obecna nie posiadam swoich dwoch kolek dopiero bede prawko robic. Ale na niektorych zlotach pewnie sie pojawie ;) A co do zdjec - dziwne zeby sie nie podobaly, bo sa naprawde swietnie zrobione i pokazuja umiejetnosci fotografa, w tym przypadku Ciebie. ;)Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah. Wybacz, moze za rok ^^ na chwile obecna nie posiadam swoich dwoch kolek dopiero bede prawko robic. Ale na niektorych zlotach pewnie sie pojawie ;) A co do zdjec - dziwne zeby sie nie podobaly, bo sa naprawde swietnie zrobione i pokazuja umiejetnosci fotografa, w tym przypadku Ciebie. ;)Pozdrawiam.
Nic nie szkodzi, ze nie masz jeszcze swoich 2-kólek - cos wymyslimy ;)Najbliższy zlot na ktorym na 200% będe to zlot Klubu "WRM MC Poland" w Dzierżnie (29-31.05)...Do zobaczenia !F.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi, ze nie masz jeszcze swoich 2-kólek - cos wymyslimy ;)Najbliższy zlot na ktorym na 200% będe to zlot Klubu "WRM MC Poland" w Dzierżnie (29-31.05)...Do zobaczenia !F.A.
No moze cos by sie wymyslilo.WRM MC pare osob tam kojarze Dosyc mili ludzie.Mozliwe ze rowniez sie pojawie. W sumie nie daleko to jest.Jesli sie pojawie - do zobaczenia ;) Gdzies tam Cie dostrzege i podejde zagadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze cos by sie wymyslilo.WRM MC pare osob tam kojarze Dosyc mili ludzie.Mozliwe ze rowniez sie pojawie. W sumie nie daleko to jest.Jesli sie pojawie - do zobaczenia ;) Gdzies tam Cie dostrzege i podejde zagadac.
Na moje "fotoreporterskie" oko - to impreza bedzie jedną z najlepszych w okolicy, jezeli nie najlepsza na Slasku Do zobaczenia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrozumiałe ale nie ma powodów by rozmieniać się na drobne...tylko najlepsze.z całą bezwzględnością.w dawnych czasach zawodowcy na jedniodniowym evencie robili 8-10 rolek, z czego dobrych zdjęć zostawało 15, a zajebiaszczych czasem...trzy.cyfra dla ludu spowodowała lawinę nijakich zdjęć upychanych wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia są juz gotowe ;)

to zrozumiałe ale nie ma powodów by rozmieniać się na drobne...tylko najlepsze.z całą bezwzględnością.w dawnych czasach zawodowcy na jedniodniowym evencie robili 8-10 rolek, z czego dobrych zdjęć zostawało 15, a zajebiaszczych czasem...trzy.cyfra dla ludu spowodowała lawinę nijakich zdjęć upychanych wszędzie...
"Dziele" sie tym co mam Zdjecia są juz gotowe Zapraszam......http://picasaweb.google.com/Issabela76/HAR...Chudow14052009#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak moja droga: robisz ogromne postępy Zdecydowana większość zdjęć wyszła genialnie Oby tak dalej ;) Ps. Gdybym od razu zajażyła jak robiłaś zdjęcie pewnemu motocykliście a my akurat z kumplem przechodziliśmy i się zatrzymaliśmy by nie wchodzić w kadr, to bym Cię poznała osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak moja droga: robisz ogromne postępy Zdecydowana większość zdjęć wyszła genialnie Oby tak dalej ;) Ps. Gdybym od razu zajażyła jak robiłaś zdjęcie pewnemu motocykliście a my akurat z kumplem przechodziliśmy i się zatrzymaliśmy by nie wchodzić w kadr, to bym Cię poznała osobiście
Nic straconego - do zobaczenia na nastepnej imprezie pozdrawiam!F.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!jak zawsze fajowe zdjęcia!!!nawet nasz motor pstryknęłaś parę razy:)))i mojego mena też ))tylko szkoda, że nie ma żadnego zdjęcia jak men na Harleyu jedzie, mimo, że aż na 4 jazdy się załapał... ze względów zdrowotnych nie mogłam być, a widzę, ze warto było no cóż, tak to bywa, dziękuję Ci, za możność obejrzenia jak było.Pozdrawiam ciepło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.