Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka -propozycja Współpracy Przy Nowej Akcji


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ,hej , hej kochani... co się dzieje ? czy ja nie napisałam - Akcja Dzień Dziecka -Śląsk ? a Zagłębie - to już do was napisałam - że jak robicie wcześniej to spoko...przecież wszyscy wiemy jak te dzieci maja przep...ne życie od startu - i co - zamiast pomocy zaczynacie miedzy miastami LICYTACJĘ? O nikim nie zapomniałam - nigdy -tylko wcześniej SAMA nie dałam rady zrobić tego na cały Śląsk... Przed chwila rozmawiałam z DD z Sosnowca - z ul Jana Piwnika- Ponurego - i są w tak drastycznej sytuacji ,ze PILNIE potrzebują wszelkiego wsparcia typu adaptacja budynku pod wymogi unijne... wiec zamiast kłócić się kto jest bardziej -a kto mniej w organizacji - pomocy -czy itp - walcie do tych DD u siebie i po sąsiedzku i zainteresujcie się nimi na co dzień -a nie jak zbliżają się święta to dopiero jest przetarg - kto , gdzie - ma PRAWO - robić cokolwiek - do kogo jechać... Kto z Was tak naprawdę odwiedza te dzieci - kto z nimi rozmawia - wysłuchuje ich problemy ? kto jest jakby ich spowiednikiem ? Szlag mnie trafia -jak co rusz zaczynacie te spory i zawsze znajdzie sie jakaś sierota co ma coś za złe... Jeszcze raz powtarzam - czy się komuś to podoba czy nie - 5-ego czerwca w "Spodku " rozpoczyna sie nowa Akcja "Dzień Dziecka - Śląsk " Obecnie Akcja obejmuje 80 DD z Całego Śląska - dzieci bądą przewozone z DD do Spodka środkami lokomocji ,które częsciowo sponsoruje KZK GOP -a częsciowo sami opłacimy - a częsciowo zostaną sfinansowane ze środków bużetu poszczególnych miast - Jeszcze raz APELUJĘ - nie piszcie pierdół - bo odsyłam tutaj ludzi - sponsorów - a zamiast ORGANIZACJI - taki potencjalny sponsor - czyta same obelgi ,które kierujecie do siebie i na siebie... I jeszcze raz ... Jesli ktokolwiek robi coskolwiek dla tych dzieci poza ta datą - to jak najbardziej popieram- Organizacyjnie DAJĘ RADĘ- tą moja grupe organizacyjna co mam - to mi wystarczy - a czy ktoś zechce jeszcze nas wspomóc- będę się bardzo cieszyć- bo w "Spodku " bedzie ponad 2 000 dzieci - Impreza artystycznie zostanie wykonana przez profesjonalną firmę , z udziałem ludzi filmu i sceny, przy ogólnokrajowym nagłosnieniu o imprezie w mediach itp... Accordzik -słońce- eskorta zaczyna się już od DD bo kazdy środek przewozu dzieci - to 3 motory ( zgłaszać mi na PW -kto bo bedzie tez eskorta Policaj - te DD najbardziej odległe -to bedziemy kombinować z Policaj eskortę do Spodka tak jak przy Mikoajach ) I tu maja być tylko po 3-y motory przy kazdym busie czy autobusie - reszta chetnych melduje się na parkingu Silesi i jedziecie od Silesi do Spodka Kolumną... ( nie zapomnijcie o szalonych przebraniach - a wiem że potraficie )... KOchani - robię to wszystko jako PRZESŁANIE dfo tych rodzin - bo ktos musi im pokazać ,ze warto WALCZYĆ dla swojego dziecka - walczyć z chorobą - z utrata pracy ,z nałąogami ,ze złym towarzystwem , z przeciwnisciami losu... bo ja też to robię od wielu lat... a szcególnie od 4 walczę dla mojej najmłodszej córki bym ją wychowała a nie DD... Żyję tylko dzięki spełnieniu swojego kiedys marzenia - dzieki komus kto we mnie uwierzył ,dzięki ludziom co mnie wspieraja na kazdymn kroku - choć wiem dobrze ,ze jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził... TO JEST MOJE PODZIĘKOWANIE ZA TO -ZE ZYJĘ... Podziękowanie również kierowane do WAS Uwaga - stronka Mikołajów chwilowo nie działa - albo gdzieś tam działą -ale juz działąm ku te4mu aby mieć wszystko koło siebie - czyli na komputerze w biurze gdzie siedzę obecnie... Wiecie jak obecnie dzwonie z Zaproszeniami do tych wszystkich DD - jak Dyrektorzy i opiekunowie z tych DD sa szczęsliwi ,ze będa mogli być w "Spodku " ? Wierzę ,ze uda nam się nazbierać tyle kasy aby starczyło i na przewozy - i na paczki dla dzieci co nie moga być w "Spodku " ( czyli w wieku od 0 -do 4 lat ) ... no i choć na malutkie paczuszki dla dzieci ze "Spodka "... Zamiast się kłócic róbcie swoje - czyli kazdy niecjh robi to co uwaza ,ze dla tych dzieci jest najlepsze... Sorki ,ze nie odpowiadam od razu - ale cóż jak zwykle gonitwa papierkowa nie pozwala na to by kliknąc na kompie w cos innego nić w sprawy Dnia Dziecka No o czekam na WAS Kochani... nie na kłótnie -ale na współpracę- a Ci co jednak zrobia imprezy dla tych dzieci przed czy po "Spodku " - POWODZENIA - jestem z WAMI Jakby co to na Chudowie postaram się być - wtedy kto zechec pogadać o szczególach imprezy w "Spodku " - zapraszam do naszego Stolika ( - Ci co mnie jeszcze nie znają - na stoliku specjalnie posadzę misia aby z daleka było wiadomo ,ze tam siedzę ). No i uważajcie w trasie -bo słonko wyjrzało -ciepełko jest super - a słysząc Was z daleka albo jak mnie mijacie - to serce drży ze wzruszenia no i kazdemu z Was wtedy zyczę bezpiecznej trasy i powrotu do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kobieto, ale nie wiesz chyba co piszesz, gdzie tutaj sa jakies obelgi??? Pokaz mi prosze. Ja tylko powiedzialem, ze pod katem akcji MotoMikołaje Sląsk nikt nie pomyslal choc o jednym DD z Zagłebia, wiec my o tym pomyslelismy i jakos nam to wyszlo, teraz teaz to zrobimy i miejmy nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej. Ty robisz swoje a my swoje a cel jest jeden i prosze nie siej juz zamieszania i nie mać. Uwazam temat za zamkniety. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kobieto, ale nie wiesz chyba co piszesz, gdzie tutaj sa jakies obelgi??? Pokaz mi prosze. Ja tylko powiedzialem, ze pod katem akcji MotoMikołaje Sląsk nikt nie pomyslal choc o jednym DD z Zagłebia, wiec my o tym pomyslelismy i jakos nam to wyszlo, teraz teaz to zrobimy i miejmy nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej. Ty robisz swoje a my swoje a cel jest jeden i prosze nie siej juz zamieszania i nie mać. Uwazam temat za zamkniety. Pozdrawiam i zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga , jeśli chodzi o przewóz dzieciaków motocyklami to już pytałem w DD - nie możemy ich wozić legalnie, nawet wychowawcy nie mogą własnymi autami ich wozić, jedynie środkami komunikacji miejskiej. Oczywiście można wziąć dzieciaki na moto ale każdy będzie to robił na własną rękę i odpowiadał za dziecko. Chodzi o potencjalny wypadek, wtedy przechlapane ma i motocyklista i DD, dlatego wychowawcy nie zgodzą się na takie coś. Jeśli chodzi o resztę to super to zaczyna wyglądać. Myślę że dobrze było by się spotkać na Chudowie najlepiej w czwartek poprzedzający wyjazd na Jasną Górę czyli 15-go kwietnia, wtedy powinno być najwięcej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS KOCHANI!!OBIECAŁAM SOBIE,ŻE NIE BEDĘ TU ZAGLĄDAŁA DO PÓKI DOPÓTY NIE SKOŃCZĄ SIĘ GŁUPIE TEKSTY....No ale po babskim spotkaniu u KINGi stwierdziłam że poczytam...Jesli chodzi o organizacje - pisze już to KINGUŚ publicznie - MYSŁOWICE I OKOLICE SĄ MOJE...JEŚLI SĄ JESZCZE JAKIEŚ OSOBY DO POMOCY TO BIJCIE DO NAS TO CO DAM RADĘ ZAŁATWIĆ TO ZAŁATWIĘ TEN 5.CZERWCA TO BĘDZIE DZIEŃ PEŁEN MAGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO ZOBACZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA post pierwszy wklejam uaktualnioną listę DD z CAŁEGO ŚLĄSKA- po rozmowach z tymi DD nadal czekam na potwierdzenie czy to wszystkie - bo czekałam od marca ubr. i se teraz sama musiałam to zrobić -a co niektórzy twierdza o mojej amnezji nadal czekam na osoby do obstawy tych DD z listy- macie teraz CZARNO NA BIAŁYM ILE DD ( I Z BOKU JEST ILE DZIECI ) I TAK NA PRZYKŁAD 50/ 30 TO ZNACZY ,ZE 50 JEST OGÓŁEM DZIECI A 30 JEDZIE DO "SPODKA" I TAK NIE WIEM CZY NAZBIERAMY KASY NA PACZKI DLA PONAD 2 000 DZIECI W "SPODKU" ALE ONE OD ROZMOWY O TYM JUZ ZYJA TYM DNIEM ,ZE TAM BEDĄ I NAWET JAK ZAPOWIEDZIAŁAM CZY SIĘ SIE NIE POGNIEWAJĄ JAK TYLKO PACZKI DOSTANA TE DZIECI CO NIE JADA DO SPODKA - POWIEDZIELI ŻE IM WYSTARCZY IMPREZA W SPODKU ... NO I MY MOTOCYKLIŚCI JUŻ MI LECA ŁZY WZRUSZENIA -A DOPIERO ZAŁATWIAM TO WSZYSTKO... CO BĘDZIE W "SPODKU "? P.S. Stronka Mikołajów jest ( chwilowo ) pod adresem http://tychy.nazwa.pl/tychy/mikolajenamoto/ PO ZASTANOWIENIU WKLEJAM I TU ADRESY DDpost-4833-1269334937.jpgpost-4833-1269334877.jpgpost-4833-1269334806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitajcieJa w Pszczynie mam już prawie wszystko załatwione. Transport, eskorta no i sponsorzy. Mam nadzieje, że jeszcze jacyś sponsorzy się znajdą. Ponadto tydzień przed imprezą mamy Rajd Uśmiechu a w tygodniu przed Spodkiem dodatkowo Piknik w związku z którym mam prośbę o kontakt ze mną motocyklistów z Pszczyny i okolic w sprawie małej niespodzianki dla dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamAkcja bardzo fajna i dobry pomysł, a czy np. nie można by zorganizować tak właśnie jak zostało powiedziane wielkiej imprezy pod Spodkiem z koncertami klaunami itd. i właśnie tam przywieźć dzieci z placówek? Załatwić transport jakieś autokary czy busy nie wiem ile osób byłoby w takich placówkach. Przyjechałyby dzieci wraz z opiekunami, każde dziecko mogłoby dostać podarek. Na miejscu czekałaby moc atrakcji, motocykle, maskotki gry i zabawy. Zaparkowane motocykle cieszyłyby się wielkim wzięciem, dzieciaki chciałyby na pewno siadać na maszynach i mieć na nich zdjęcia. Można wymyśleć tysiące rzeczy , a wszystko to w jednym miejscu.
.......................................................................................................................... Hej hej hej - czy pomysleliscie już o Dabrowie Górniczej? Kto u Was poprowadzi eskortę ? Macie dwa DD na ul.Jasnej i na Okradzionków- lącznie 50 dzieci więc byłby jeden autobus. Acha - jeszcze są POBOCZNE DD obok Was - czyli tez Zagłebie- tj.miejscowość Góra Włodawska ( p=ta Włodowice) ul. Żarecka 24 ( 45 dzieci ). No i eskorta kogos kto ma tam blisko ,bo nie wiem czy w tej Górze Włodowskiej jest ktos z naszych. ....................................................................... Tak samo jest z Rycerką Dolną ( ul.210 b - tylko 8 dzieci) - trza to zegrać z ludźmi z dołu województwa - czyli z Żywcem ( ul. Kopernika - 25 dzieci ) ,no i mysle ,ze potem na Bielsko... Tylko czy w Rycerce są motocyklisci,bo wiem ,ze w Żywcu są no o Bielsku nie wspomnę ( ul.Starobielska i Pocztowa- w obu 60 dzieci ) Do nich trzeba jeszcze dołączyć wcześniej Cieszyn ( ul.Kraszewskiego -30 dzieci )... No i Gorzyczki ( ul.Wiejska - 55 dzieci ) -w dół od Jastrzębia ( ul.Turystyczna i Cieszyńska - łącznie 25 dzieci i dodatkowo 29 paczek na Turystyczną bo tyle od nich nie jedzie )... czyli jak jezdzicie po swoich terenach to się znacie i poszukajcie czy ktoś z naszych jest w Gorzyczkach - bo jak nie to Jastrzębie obstawia dodatkowo Gorzyczki i razem jadą do Rybnika albo Rybnik dobija do nich - w Rybniku są 4 DD( razem w tych 4-ech 110 dzieci )... Wrzosowa Poczesna ( ul.Strażacka - 40 dzieci ) to ma być koło Częstochowy (ul.św.Katarzyny i Wręczycka - 45 dzieci w obu razem) Oświęcim ( ul.Krasickiego - 40 dzieci ) chyba do Mysłowic - a Mysłowice ma Pati czyli Mała Mi- do nich chyba Jaworzno ( ul.Sawickiej i Hetmańska ( 80 dzieci do "Spodka " -osobno jeszcze 35 paczek na Hetmańską) i potem spokojnie na Katowice do "Spodka" Czyli te najbardziej odległe WAM zaznaczyłam gdzie są i o nich w Tej Akcji najbardziej chodzi- bo bidulki nie wierzą ,ze w ogóle ktos po nich przyjedzie Uwaga ekipy które tam pojadą - macie mi szczególnie pstrykać jak ich bedziecie zabierać - to musi być uwiecznione - ich zdumienie i radość gdy podjedziecie po nich No to mniej więcej trasy macie ułozone - tylko teraz podawać gdzie kto ...1. Pszczyna - Ania _ P 2. Mysłowice - Mała Mi3. Chorzów - Parys 4. Bytom - Olo do następnego kliku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE te nasze Domy Dziecka potrzebują i biorą wszystko co damy i czekają na nas niecierpliwie tak głośnym echem w sosnowcu odbiła się nasza akcja mikołajowa.Byłam dzisiaj na spotkaniu wszystkich kierowników DD są bardzo chętni do wspólpracy wstępnie ustaliłyśmy kolejność odwiedzin bo 3 domy są w bliskiej odległości od siebie w dzielnicy pogoń 1 dom jest na Zagórzu i tam myślę dobrze byłoby zakończyć akcję dużym piknikiem rodzinnym. Umówiła się, że jedna z pań skontaktuje się z kierowcami zabytkowych samochodów i poda moje namiary więc w paradzie i konwoju pojechałyby również takie cudeńka.DD małego dziecka musimy obstawić tylko 3/4 motocyklami plus jedno zabytkowe autko i jedno przewożące prezenty aby nie wystraszyć dzieci bo są tam dzieci od miesiąca do niespełna 4 latek ale maluszki zwłaszcza te większe chętnie obejża i posiedzą na naszych cudeńkach Oprócz tego w DD małego dziecka wezmą każdą ilość wody mineralnej, którą niemowlaki potrzebują do mieszanek mlecznych i każdą ilość pieluch i chysteczek nawilżonych.DD na Koszalińskiej ma braki w finansach na przebudowę i oczekuje pilnie jakichś propozycji pomocy.To narazie tyle mam kontakt bezposredni z kierownikami, mają się zastanowić co chcą od nas ale jak pisałam biorą wszystko co nam się uda załatwić. Czekam na kontakt od Was i propozycje co już udało się załatwić piszcie na pw podam numer telefonu.Lewa w górę
..................................................................... Wklejam tutaj post soprano z tematu Dzień dziecka-Zagłebie ...i chwała im za to ,że podjęli się takiej pomocy dla DD I po to ta cała Akcja w "Spodku "... fakt ,żeby dać dzieciom przeżycie czegoś niesamowitego czyli wizyta w "Spodku " ( szczególnie te dzieci z tych DD w odległych DD ) ale i... właśnie powiedzenie głośno ,że te DD potrzebują pilnie pomocy ,nie Akcji raz na rok czy dwa...ale aby znaleźć dla nich sponsorów stałych...patronów ... Może właśnie teraz bardziej ochoczo zaczniecie zgłaszać się do pomocy ... Nadal są miasta nie obsadzone ... Kochani - to ,ze to impreza masowa -to niech Was o to głowa nie boli...to mój problem... I jak mi Bóg miły - dopnę to do końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga , jeśli chodzi o przewóz dzieciaków motocyklami to już pytałem w DD - nie możemy ich wozić legalnie, nawet wychowawcy nie mogą własnymi autami ich wozić, jedynie środkami komunikacji miejskiej. Oczywiście można wziąć dzieciaki na moto ale każdy będzie to robił na własną rękę i odpowiadał za dziecko. Chodzi o potencjalny wypadek, wtedy przechlapane ma i motocyklista i DD, dlatego wychowawcy nie zgodzą się na takie coś. Jeśli chodzi o resztę to super to zaczyna wyglądać. Myślę że dobrze było by się spotkać na Chudowie najlepiej w czwartek poprzedzający wyjazd na Jasną Górę czyli 15-go kwietnia, wtedy powinno być najwięcej ludzi.
Wiem o tym ,ale miałam na myśli tych co mieszkają bardzo blisko DD i może któryś z wychowanków miałby ten zaszczyt jechać w eskorcie ... to nie zima a i czasu jest dość ,żeby zrobić im przeszkolenie poprzez zabieranie na krótkie przejażdżki... nie chodziło mi o duża ilość -ale powiedzmy "nagrodę " za dobre oceny -itp.. po części by ich to zmotywowało do lepszej nauki - do tego aby zakończyć z "buntem " ... 19-latki to już nie takie dzieci ...a jakby już teraz z nimi poćwiczyć?.. wielu z nich tak jak niejeden z nas w młodości - marzy o przejechaniu się dłuższą trasą... Chodzi mi o zaprzyjaźnienie się z nimi... Co do Chudowa to oki -ale to jeszcze ustalimy... a co do Jasnej Góry -to przekaże tym co się już zgłosili i co się zgłoszą płytki z prezentacją Mikołajów i plakaty aby na Jasnej Górze rozdawać płytki i rozwiesić plakaty. Może i będą ulotki...Tu APEL do naszych rudzkich - podajcie kto jedzie i kto będzie miał dwa miejsca na zadzie na Jasną Górę... Kiedy pytają mnie w Urzędach czy wiem czego się podjęłam... odpowiadam ,że nigdy się nad tym nie zastanawiam ...bo wtedy bym się niczego nie podjęła... Kochani czas leci - nadal czekam na resztę chętnych - nie bać się... to tylko odebranie ode mnie e-maila z pismem do Prezydenta o Patronat i "lekki" sponsoring ( lub burmistrza czy kogo tam macie "u góry" -tylko mi to zasygnalizujcie -bo wtedy muszę zmienić do kogo się kieruje pismo )... Drugiego Pisma na Komendę Policji z prośbą o eskortę z danego DD do granic miasta ... Lada dzień ruszy stronka z Akcji i tam będzie link z Prezentacją Mikołajów - do pobrania - dla Was w podzięce ode mnie i pozostałych organizatorów -i dla sponsorów -tych co byli i do ewentualnych przyszłych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawie Święta...wierzę ,ze Ci co mieszkają blisko DD wpadną do nich podzielić się jajkiem... nawet pojedyncza wizyta- ot tylko z jajkiem - nawet bez prezentów - bardzo wzrusza dzieciaków... a jest ich zawsze co najmniej kilka ,którzy nie spędzają Świąt we własnych domach... Pełen podziw dla Ani :) Gdyby udało się innym - tak jak jej tak zaangażować we współpracę firmy ,mielibyśmy cały Spodek zapełniony po brzegi prezentami - o transporcie nie wspomnę :D:):)Brawo Aniu:):D:) No i wielkie dzięki pozostałym,którzy się zgłosili :D:):D Zmiana wyglądu FŚM na pewno trochę Was gubi ale wierzę ,że Ci co są zainteresowani naszą Akcją-odnajdą z powrotem temat :) Do wiadomości adminów - Proszę nie zamykać jeszcze tego tematu ze względu na możliwość zgłoszenia się jeszcze osób z listy DD aby zająć się eskortą moto od danego DD do "Spodka" i z powrotem.................................................................Wesołych Świąt Kochani:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA post pierwszy - zaginęła w nim lista DD z Akcji dlatego szukajcie tej listy w poście nieco wyżej...nr postu Wam nie podam bo i nie widzę numeracji postów... I jeszcze raz podaję aktualne namiary na stronkę Mikołajów http://tychy.nazwa.pl/tychy/mikolajenamoto/ Marcin ,który administruje stronkę bardzo przeprasza za tą zmianę ale to było bez jego wiedzy... Stąd nie ma jeszcze zmian w spisie Sponsorów itp - po Świętach ruszy stronka poświęcona i nowej Akcji i Mikołajom,czyli wszystko to co zrobiliśmy i co mamy zamiar zrobić w przyszłości......................................................... Po Świętach zebranie współorganizatorów -termin podam telefonicznie... Aniu miałam fona w sprawie przewozu z Pszczyny i prezentów - umówiliśmy się z facetem po Świętach... Zbyszku -czekam na termin ...................................Jeszcze raz Wesołych Świąt:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.