Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motoserce 2010 Dąbrowa Górnicza


Rekomendowane odpowiedzi

Plan imprezy w Dąbrowie Górniczej:9.00-Rozpoczęcie pod Domem Kultury w centrum10.00-Oficjalne Powitanie Uczestników przez Prezydenta Miasta11.30-12.30 Parada ulicami miast Zagłębia Dąbrowskiegood godz. 10.30 do 18.00 - Występy zespołów muzycznychw tym o 17.00-18.00 będziemy słuchać zespołu "ALKOHOLIKA"13.00-15.00 Pokaz ratownictwa drogowego zaprezentuje Zawodowa Straż Pożarna oraz Pracownicy Ratownictwa Medycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet czlowieku nazwy zespolu nie potrafisz poprawnie napisac!! ALCOHOLICA - www.alcoholica.pl a co do godziny to daruj sobie, bo do teraz jest to nieustalone!szykuje sie lipa...
po pierwsze ten post skopiowałem i tragedia się stała że źle napisana nazwa :)po 2 ciekaw jestem skąd masz takie informacjepo 3 to uzupełni sobie profil anonimie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet czlowieku nazwy zespolu nie potrafisz poprawnie napisac!! ALCOHOLICA - www.alcoholica.pl a co do godziny to daruj sobie, bo do teraz jest to nieustalone!szykuje sie lipa...
Nawiedzony pedałek czepia się literówki ale nadal nie potrafi lub boi się uzupełnić swoje dane.Masz rację będzie lipa jak się pokażesz na tej imprezie o ile masz na tyle cywilnej odwagi cycu barani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co by bylo gdyby ktos napisal WC79 zamiast VC78, albo Piotr Dupek zamiast Dudek ? a ja jestem jedynie fanka jednego z zespolow. nie spieszno mi do bojek z jakimis fanami motocykli.i nie rozumiem skad tyle agresji, wkoncu akcja szczytny cel ma. chyba ktos o tym zapomnial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co by bylo gdyby ktos napisal WC79 zamiast VC78, albo Piotr Dupek zamiast Dudek ? a ja jestem jedynie fanka jednego z zespolow. nie spieszno mi do bojek z jakimis fanami motocykli.i nie rozumiem skad tyle agresji, wkoncu akcja szczytny cel ma. chyba ktos o tym zapomnial :)
Kto tu mówi o bójce?Przecież to zbiorowe oddawanie krwi na szczytny cel to i kilka litrów więcej się przyda nawet z oślicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.