Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WooeReMka - 2010 - Nowy termin: 18-20 czerwca 2010r.!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)Dzięki wielkie za super zabawę, za Waszą pracę, której efektem był ten zlot.Zabawa przednia, organizacja super, klimat jaki stworzyli gospodarze rewelacyjny. ...ja ze swojej strony mogę się zaoferować, że stanę i będę rankiem w niedzielę sprzedawał kawę- troszkę tego brakowało po nocy w której 5-6 metrów od namiotu trwało palenie gumy i kończenie VFRki :PPozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na następnym zlocie- oczywiście nie na Dzierżnie, bo liczę że spotkamy się gdzieś wcześniej.Ktoś się wybiera do chłopaków z Siekierzyna na początku sierpnia?Nie usuwajcie jeszcze zdjęć i filmów, bo pozwolę sobie za kilka dni ściągnąć te z moim udziałem, bym mógł wspominać ten zlot nawet tam, gdzie nie będę miał dostępu do komputera.Wracam do szukania landrynek w mące- trening czyni mistrza i już wyzywam na pojedynek :)Do zobaczenia i wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się z kolegą powyżej. Organizacja, klimat, itd. itp. Wszystko super!! Cała impreza jedna z najlepszych w moim życiu. Już nie umie się doczekać tej za rok i będę tam nawet jakbym miał dojechać rowerem :PDziękuję bardzo firmie Damir Team za zaproszenie. Jesteście The Best!! No i podziękowania dla organizatorów za impreze i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW ZA TAK UDANA IMPREZĘ.Nie było szans żeby się nudzić . Dla każdego coś miłego.Impreza zrealizowana w 200% :)Zabawa przednia , towarzystwo również no i pogoda nawet dopisała :) Za rok Ekipa Damir-Team na pewno się zamelduje !!!Tymczasem raz jeszcze gratuluję udanej imprezy , szacun dla klubu WRM i do zobaczenia.Pozdrawiamy :Ekipa Damir-Teamwww.damir-team.plP.S.1: ROCKHEAD ZA ROK MUSI BYĆ !!! ;)P.S.2: Ja już od dziś trenuję by obronić w przyszłym roku tytuł "M.Mroźnego Podkoszulka" (czyt. rozbrajam mrożonki jak się da ]:-> ) Post edytowany: 21.06.2010 17:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkichJako że pierwszy raz byłem na imprezie WRM-u,bardzo dziękuje za wspaniałą zabawę,i za troskę o moją druga polówkę,która jechała audikiem.Konkurs Zombi w którym brałem udział był świetny,nawet nie liczyłem że trafi mi się jakakolwiek nagroda,a tu surprise ,nawet mi się udało wygrać fajne gadgety,wielkie dzięki organizatorom,jak i sponsorom.Jedyny ból że mąki nie było,ale myślę że się poprawicie,i na drugi rok już będzie :)Jeszcze raz dzięki z fajną zabawę,do zobaczenia za rok ,a może i wcześniej,pozdrawiam,cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamPanowie, Wielki Szacun za impreze którą stworzyliście, za klimat który był na imprezie, nie było szans aby się nudzić. Poprostu miażdżycie wszystkie zloty w okolicy. Respect!!!Już nie mogę się doczekać następnej WooeReMki - 2011 - pozostało tylko 360dni :) Już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na zwiastun?? Czyli będzie dostępny pełen metraż? A gdzie i jak go będzie można zdobyć?kowaleon co do tej VFR jeżeli byłeś rozbity nad jeziorkiem to przepraszam za to, oddałem kluczyki płci pięknej żeby nie świrować ale to chyba nie był za dobry pomysł jak słychać było;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.