Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jasna Góra 18.04.2010 - Wspólny Wyjazd Kopiec Wyz. Piekary Śląskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jak co roku na Jasnej Górze --> ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO. 18.04.2010Pomyślałem sobie:Bytom - Tarnowskie Góry - Piekary - Siemianowice - Świerklaniec - Orzech - Dąbrówka - Wojkowice - Bobrowniki i wiele wiele innych ,Spotkalibyśmy się na kopcu i razem wyruszyli na " Pielgrzymkę " ( bo tak to trzeba nazwać) do Częstochowy.......Innymi słowy w Grupie Raźniej Serdecznie zapraszam do wpisu pod tematem. Z pewnością na ten temat jeszcze się odezwę i mam nadzieję ze ekipa się zbierze i pojedziemy jak na motocyklistów przystało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja no spoko spoko ;) wiadomo o co KAMON chodzi tylko o to by zebrać ekipę z okolic - i nie jechać główną drogą tylko spokojnie sobie przejechać do częstochowy załym zespołem - trasą bez korków i grzania maszyny trasa planowana -- piekary - miasteczko śląskie -miotek - koziegłowy aż do częstochowy.Z tego co ostatnio jechałem -- tam jest nowy asfalt jedzie się fajnie w miarę równo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze to nie takie proste. taka kupa sprzetu musi jakos godnie wjechac na kopiec wiec trzeba to bedzie kilka razy przecwiczyc. potem ustawic sie i przydotowac do wyjazdu.kolejnosc sprzetow scisle ustalona. kazdy ma swoje miejsce w zaleznosci od stopnia zaawansowania wiary wiec z przodu pojdzie procesja z baldachimem niesionym przez gornikow.rozplanowanie stacji pokutnych to tez nie takie proste. trzeba pamietac jeszcze o przystrojeniu okien przejazdu pielgrzymki.
panowie, z tym zebraniem tej ekipy z 8 miast to tylko przykładowo - bardziej chodziło mi o to by zainteresowani spotkali sie na kompu i razem ruszyli na " pielgrzymi " szlak.jak wszem i wobec wiadomo w GRUPIE SIŁA a i jakos tak weselej ;)Co do policji - nie ma problemu wygeneruje sie oficjalne pismo iż dnia tego i tamtego wyrusza ekipa motocyklistów na otwarcie sezonu do częstochowy z kopca wyzwolenia w piekarach - dlatego powoli trzeba puscic w eter info by sie w miare dowiedziec ile co i jak by poinformowac "misiaczków" i straż tak jak wspomniałem nie każdy ma swoja ekipę z która zawsze lata a samemu też nie tak się jedzie. dlatego jeśli będzie 20-30 moto serdecznie zapraszam.\dalsze informacje będą na parę dni przed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, z tym zebraniem tej ekipy z 8 miast to tylko przykładowo - bardziej chodziło mi o to by zainteresowani spotkali sie na kompu i razem ruszyli na " pielgrzymi " szlak.jak wszem i wobec wiadomo w GRUPIE SIŁA a i jakos tak weselej ;)Co do policji - nie ma problemu wygeneruje sie oficjalne pismo iż dnia tego i tamtego wyrusza ekipa motocyklistów na otwarcie sezonu do częstochowy z kopca wyzwolenia w piekarach - dlatego powoli trzeba puscic w eter info by sie w miare dowiedziec ile co i jak by poinformowac "misiaczków" i straż tak jak wspomniałem nie każdy ma swoja ekipę z która zawsze lata a samemu też nie tak się jedzie. dlatego jeśli będzie 20-30 moto serdecznie zapraszam.\dalsze informacje będą na parę dni przed
Na 20-30 moto to trafisz prawie na kazdym skrzyzowaniu po drodze do czestochowy to razdwa to, ze w duzej grupie na prawde ciezko sie jedzie. Wiadomo w grupie sila ale jak juz dojedziesz na miejsce to sie przekonasz jak liczna jest ta grupa z ktora przyjechales. Nawet jak sie wyjedzie samemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka,wyluzuj !!Po co chcesz policje zawiadamiać ? Żyby Ci moto sprawdzili i z byle powodu dowód zabrali ? A kogo to obchodzi czy pojedzie grupa 10, 20 czy 30-sto osobowa ?Poczekaj do kwietnia i zobaczysz ile grup z różnych miejsc z okolic Piekar jedzie a może i nawet z samych Piekar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejcie mu spokoj. Co takiego ze jest haslo wyjazdu z kopca??, fajne miejsce i kozdy je zno z okolicy, wiadomo ze nie dojedziesz do czestochowy w jednej grupie bo po drodze albo sie jakos dogoni albo inno grupa dogoni wos . Ale powiem ze miejsce spotkania fajne i moze te hopki co coroku spotykaja sie przed wyjazdem przy biedronce na szarleju zmienia miejsce na kopiec ;) .My tam chyba z kolega podjadymy na kopiec wiec Luki nie bydziesz tam som Pozdrawiam i do zobaczenia na pielgrzymce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejcie mu spokoj. Co takiego ze jest haslo wyjazdu z kopca??, fajne miejsce i kozdy je zno z okolicy, wiadomo ze nie dojedziesz do czestochowy w jednej grupie bo po drodze albo sie jakos dogoni albo inno grupa dogoni wos . Ale powiem ze miejsce spotkania fajne i moze te hopki co coroku spotykaja sie przed wyjazdem przy biedronce na szarleju zmienia miejsce na kopiec ;) .My tam chyba z kolega podjadymy na kopiec wiec Luki nie bydziesz tam som Pozdrawiam i do zobaczenia na pielgrzymce
ryba jo mom nadzieja że marcin do tego czasu zrobi swoja yamaszka ;) bo z tego co ostatnio z nim godołch to mu chyba glowica strzeliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.