Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście dołączam się do tej pięknej akcji. Również jestem za tym, żeby odwiedzić dom dziecka, w którym jest mniej wychowanków, ponieważ kwota którą uda się uzbierać pewnie nie będzie stosunkowo duża. Spotkanie było by dobre, bo może wpadlibyśmy razem na pomysł gdzie szukać wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie mogę się dodzwonić do Sosnowca, ale z tego co pamiętam Yogi załatwi liste co dzieciaki chciałyby dostać.Udostępnie swój numer konta, żebyśmy mogli jakoś kasę pozbierać.Numer konta na priv, bo własnie sie dowiedziałam, gdyż moga wystapić nieprzyjemności z US o nielegalna zbiórkę kasy....W tytule dopiszcie swoje nicki z forum, jakby nie daj boże coś nie wypaliło i trzeba było kasę zwracać , ale mam nadzieję, że takiej sytuacji nie będzie.taka mała sprawa małym druczkiem- kto z was nie robi przelewów przez internet jak coś niech wpłaca w placówce PKO - po co płacić dodatkowo 2,50 za wpłate.; ] Jak tylko zacznie mi kasa wpływać to na bieżąco będę was informować ile mamy Czekam na pierwsze wpłaty i na listę życzeń od dzieciaków Mam nadzieję, że uzbieramy dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz kasa pójdzie może uda mi się jeszcze od kogoś kasę załatwić, w będzinie jest fajna hurtownia zabawek jeśli kwota zakupu przekracza 600 zł to jest 10% rabatu i może od nich też się coś dostałoby w gratce ja zamawiałam tam zabawki dla przedszkola mojej córki.Nalegam jednak na spotkanie (może jestem upierdliwa ) ale dobrze byłoby znać chociaż jedną osobę Poza tym trzeba ustalić miejsce spotkania przed wspólnym przejazdem do domu dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie jest hurtownia zabawek. Robiłem tam kilka razy zakupy dla dzieciaków z przedszkola. Mogę podjechać po pracy i spróbować wynegocjować dla nas jakiś rabat.Dajcie znać w czym jeszcze można pomóc.
co do zabawek to napawde takich rzeczy tym dziecia nie potrzeba bo maja tego multum, ale dla tych mlodszych dzieciakow napewno bedzie to mila niespodzianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - dziękuję za wpłaty mamy narazie 150 pln.To i tak dużo jak w ciągu jednego dnia. )Odnośnie zabawek i słodyczy - mam ciekawe namiary na pewną giełdę, na której i w hurcie i detalu się dostanie )Pewnie Zalęże w Katowicach kojarzycie.W tej chwili jest tam wszystko.I dostaje się fajne rabaty ( trochę mam doświadczenia z handlem po tych wakacjach : ))POgadam jeszcze ze znajomym, któy handlował zabawkami - ma zabawki które jakiś czas leża i nie są mu potrzebne a są nowe etc, pogadam z nim jak tylko dostaniemy listę .To ze strony mojej firmy mogę zaoferować 400zł. Może nie jest to jakiś kosmos, ale zawsze coś. Z tym, że ja mogę wydać to na słodycze itp.,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka okrojona liste z Domu Dziecka. Po rozmowach z wychowankami dowiedziałem sie,ze chcieli by Playstation 2 jakies gry, słodycze, gadzety motocyklowe, kolorowanki dla mniejszych dzieciaków, ksiazeczki. I jest jeszcze jedna sprawa 6 grudnia troszeczke im nie pasuje bo nie sa pewni czy urzad miasta nie zorganizuje im jakiejs imprezy z okazji Mikołaja, ale mysle ze jak powiemy ze bedziemy 6 to maja zrobic tak zeby urzad miasta zorganizowal im impreze 5 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka okrojona liste z Domu Dziecka. Po rozmowach z wychowankami dowiedziałem sie,ze chcieli by Playstation 2 jakies gry, słodycze, gadzety motocyklowe, kolorowanki dla mniejszych dzieciaków, ksiazeczki. I jest jeszcze jedna sprawa 6 grudnia troszeczke im nie pasuje bo nie sa pewni czy urzad miasta nie zorganizuje im jakiejs imprezy z okazji Mikołaja, ale mysle ze jak powiemy ze bedziemy 6 to maja zrobic tak zeby urzad miasta zorganizowal im impreze 5 grudnia
Co nie pasi nawet jak Urząd dzieciaka cos zorganizuje to niech poinformuja ich ze przyjedziemy i włoza nas w plan tej imprezy. Mysle ze nie bedzie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.