Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołaje Na Moto-Śląsk 2009


Rekomendowane odpowiedzi

A więc po kolei 1. czemu przedszkole i AKS -wyjaśnił Gregor 2. dzięki wszystkim za zaangażowanie w wspólorganizację Akcji ,zbiórki prezentów i kasy 3. dzięki za fantastyczne pomysły tychże zbiórek A teraz kolejne informacje 1. kasę prosimy wpłacać najpóźniej do czwartku wieczora bo w piątek musi się przeksięgować a w sobotę wybieramy ją i jedziemy na zakupy 2. cała lista wpłacających zostanie umieszczona na stronkę Mikołajów najpóźniej w sobotę rano - ja nie zajmuję się stronką a zajmuje się nią Patrycja Małała Mi i jej kolega 3. osoby które mi wysłały na PW info ,że wpłaciły -ich lista została wysłana na e-maila do osoby ,która się zajmuje stronką Mikołajów Info dla osób ,które zbierają kasę i prezenty w szkołach ,zakładach pracy itp. 1. kase tak samo najpóżniej wpłacić do czwartku wieczora 2. prezenty zawieść do zakładu pracy organizatora Mikołajów - Marcina Kubissy Chropaczów ul.LAMPEGO 16 TEL. 0-880 319 443 info dla pytających o ewentualne jedzenie na AKS będzie stała nasza kuchnia polowa -przygotujcie po 12 zł ( do wyboru - grochówka ,flaczki,kapuśniak ) UWAGA 4-ego grudnia odbieramy w I LO w Rudzie Śląskiej im.A. Mickiewicza ul. Mickiewicza -prezenty .Mamy być na godz.16-ą przed LO i tu jest PROŚBA wiem ,że to DZIEŃ GÓRNIKA -i wielu naszych będzie świętowało -ale może ktoś jednak nie jest z tej branży ? i przyjedziecie ponadto po odbiorze tych prezentów ( dobrze by było w strojach Mikołaja ) jedziemy z delegacją LO do Pogotowia Opiekuńczego aby uświetnić ich przekazanie tym dzieciom ich prezentów całość nie powinna zając wiele czasu więc wierzę ,że będzie Nas wielu mimo tak ważnego Święta Może byśmy wśród tych co przyjadą zrobili zbiórkę dla tych dzieci z Pogotowia Opiekuńczego? narka - działajcie tak wspaniale dalej i do następnego kliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MOI DRODZY!!!!!!!!APEL DO WSZYSTKICH OSÓB KTÓRE WYSŁAŁY DO KINGI NA PW WIADOMOŚĆ O TYM ŻE NIE CHCĄ ABY PODAĆ ICH DANE ORAZ KWOTĘ WPŁATY NA LIŚCIE DARCZYŃCÓW 2009 ((((NAPISALIŚCIE SAME NICI A JA POTRZEBUJE IMIENIA I NAZWISKA PONIEWAŻ MAM WYCIĄG Z KONTA )))PROSZĘ O SKONTAKTOWANIE SIĘ PILNIE ZE MNĄ NA PW BĄDZ TO DROGĄ TELEFONICZNA 518 405 603 W CELU ZIDENTYFIKOWANIA DANEJ OSOBY I WERYFIKACJĘ LISTY WEDLE ZYCZENIA PONIEWAŻ NIE MOGĘ WRZUCIĆ TAKIEJ LISTY NA STRONĘ JEŚLI KTOS ŻYCZY SOBIE POZOSTAĆ ANOMINOWY LISTĘ OSÓB - WYCIĄG Z KONTA BANKOWEGO ZAWIERA KWOTE , PEŁNE DANE OSOBOWE ORAZ NR KONTA.JEŻELI KTOŚ JESZCZE NIE WPŁACIŁ PIENIAZKÓW A MA ZAMIAR PROSZĘ JESLI CHCE POZOSTAĆ ANOMIMOWY ŻEBY NAPISAŁ NA PW IMIĘ I NAZWISKO ORAZ KWOTĘ - I NICK JA WTEDY BĘDE WIEDZIAŁA KIM JEST TA OSOBA I ZAMIAST DANYCH I KWOTY POJAWI SIĘ NICK DANEJ OSOBY I KWOTA JESLI KTOŚ SOBIE ZAŻYCZY O ILE MA TAKĄ WOLĘDZIĘKUJE ZA WSZYTSKIE WPŁATY....STAN KONTA DO PIĄTKU WIECZORA WYNOSI 720,21 LISTA ZOSTANIE WRZUCONA DO JUTRA PONIEWAŻ CZEKAM NA TĄ WERYFIKACJE Z GÓRY WSZYTSKIM DZIĘKUJE ZA SZYBKI KONTAKT POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA 6 GRUDNIA MOI DRODZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla ludzi jadacych przez Gliwice i z Gliwic ;)Wyjazd z Gliwic rozpoczynamy ze stacji Shell na ul. Rybnickiej [ostatnia stacja przed A4 i pierwsza stacja od A4 ;)]. Zbiorka tak pi razy oko... 8.45 - 9.00 przejazd of corse przez Gliwice i tu jeszcze troche hałasu zrobimy ;p i pozniej na spokojnie bez szalenstw do Bytomia na miejsce zbiorki. Zapraszam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie Pogoda będzie -tak jak w zeszłym roku !!!- Marcin szaman już tańczy pod gruszką No nic pozostaje nam tylko podziękować amerykanom za głobalne ocieplenie i modlić się żeby nie padało No cóż im nas więcej będzie tym lepiej Trzeba pobić liczbę maszyn z zeszłorocznej edycji także do dzieła Do zobaczenia i uważajcie na siebie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie czy w tym roku będzie akcja we Wrocławiu ? i jak to ma wyglądać do gliwic niestety nie polecęedyta:już wszystko wiem gdyby kogoś interesowałoWitam Serdecznie zapraszamy na spotkanie MOTOMIKOŁAJI, które to odbędzie się 06.12.2009 o godz. 11.00 tradycyjnie przy Katedrze Marii Magdaleny ul. Szewska we Wrocławiu.Wszyscy motocykliści przywieźcie po trochę cukierków. Cukierachy będziemy rozdawac tylko grzecznym nie koniecznie dzieciom, ale im w szczególności, w Rynku i jego okolicach. W Katedrze po mszy św będą rozdawane paczki ubogim dzieciom, na które zbieramy wraz z księdzem Bogdanem datki pieniężne, słodycze i owoce. W trakcie imprezy będziemy zbierać po 20 zł od uczestników na organizację Gangu Mikołaja w 2010r. Za część pieniędzy zostani zostaną wykonane naklejki okolicznościowe a reszta na paczki dla dzieci i potrzebujących.W czasie trwania Mikołajowiska gorące napoje dla motyocyklistów za FREE. Na imprezie BARDZO mile widziane przebrania w strój MIKOŁAJA ( po 10,00 zł w praktikerze ).ZAPRASZAMY motocykle, trajki i skutery, dużych, małych, młodych, starych, wszystkich chętnych zobaczenia uśmiechu dziecka. W ubiegłym roku było Nas ok 370 motocykli, może w tym roku uda nam się zwiększyć ilość mikołaji na moto.ZAPRASZAMY ks. Bogdan, Grabasz 605316311, czacha 696853193

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie POwodzenia WROCŁAW !!!!!! PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ JESZCZE TRZECH PANÓW W SPRAWIE LISTY WPŁATTJ.:KRZYSZTOF RooF"MARIO_INTRUZ 1500DZIĘGIELPILNE IM PÓŹNIEJ DO MNIE NAPISZECIE TYM PÓŹNIEJ WRZUCĘ LISTĘ WPŁAT NA STRONĘ POZDRAWIAM
Patrycja,Krzysztofa Roof wpisz tak jak jest bez kwoty którą wpłacil taką ma prośbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się skontaktuje nie umiałam go znaleśc na liścieKwota na dzień dziesiejszy jaką zebralismy to 3 584.19proszę żeby wszytscy którzy chcą pozostać anominowi żeby się ze mną skontaktowali -, bo nie jestem Duchem Św. żeby wiedzieć czy ktos sobie życzy pozozstać anominowy Ok???Żeby potem nikt żadnych przykrości nie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla ludzi jadacych przez Gliwice i z Gliwic ;)Wyjazd z Gliwic rozpoczynamy ze stacji Shell na ul. Rybnickiej [ostatnia stacja przed A4 i pierwsza stacja od A4 ;)]. Zbiorka tak pi razy oko... 8.45 - 9.00 przejazd of corse przez Gliwice i tu jeszcze troche hałasu zrobimy ;p i pozniej na spokojnie bez szalenstw do Bytomia na miejsce zbiorki. Zapraszam i pozdrawiam
Gdyby komuś bliżej było do centrum - o 9.00 pod sklepem Bikerschoice, Jagiellońska 21, czekamy na grupę z Rybnickiej i dalej jedziemy razem na Bytom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś bliżej było do centrum - o 9.00 pod sklepem Bikerschoice, Jagiellońska 21, czekamy na grupę z Rybnickiej i dalej jedziemy razem na Bytom.
Ktos na nas czeka gdzies ? Na ulicy Jagiellonskiej ? Kto dokladnie i gdzie dokladnie mamy podjechac bo przed tym sklepem wogole nie ma gdzie stanac pozatym zupelnie nie po drodze bo trzeba by sie wbic na ta dwupasmowke wiec zapraszam do nas od razuPozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.