Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oldtimerbazar


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja był kupił naklejki , zjadłem karczek ten taki tani ;) pogoda super szkoda że nie mam moto , a najpiekniejsza była tam Honda CBR 1000 2004 rok za jedyne 18900 zł stan igła a ten lakier Baca masakra ogólnie ujem tam wiało
no CBR była piękna, malowanie takie jak z bajki, szkoda że chyba klepana z każdej strony, ale trzeba przyznać że ten 1000 w porównaniu z 954 na przyczepce to była "igła", no i kiełbasa za 11zł szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem wrazenie ze jaby wiecej bylo...ale chyba ze wzgledu na frekwencje...dawno tylu przyjezdnych na moto nie widzialem.... fakt ze zawsze o 11 juz z bajzlu wychodzilem, ale teraz bylo jaby bardziej pozytywnie.... oraz kurde brakuje starego miejsca w chorzowskim parku - tam to jakos tak przyjemniej bylo "pozabazarowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio a wręcz bardzo średnio.Chciałem kupić jakieś fajne rękawice, ale nic ciekawego nie znalazłem Oglądaliście tą czarną CBR RR litrową ? Masakra,moto całe poobijane,spawane w wielu miejscach,z rama i setami włącznie.Każda śruba w owiewkach z innej parafi.O 954 juz nie wspomne. Porażka na maxa.Za to znajomych sie spotkało, pogadało, no i pogoda elegancka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Akcja "Mikołaje na Moto-Śląsk " dostała Patronat Organizatora OLDTIMERBAZAR-u i zaproszenie na Giełdę na MTK -ale MY się już nie wyrobimy -dlatego ODSTĘPUJEMY gratisowy wjazd na Giełdę tym co się tam tylko wybierają. Jedyny warunek dla nich ,żeby byli w jednej kolumnie i w strojach Mikołaja... Myślę ,że w ten sposób wszyscy jadący na Giełdę zareklamowaliby Akcję nie tylko naszą ale w ogóle wszystkich MotoMikołajów Na MTK od soboty wieczora do niedzieli rana trwać będzie zbiórka wśród Wystawców na rzecz naszej Akcji - ale nie damy rady im się odwdzięczyć Paradą Mikołajów z naszej Akcji -dlatego ,jeśli znacie kogoś kto tak jedzie - skrzyknijcie się razem -stroje Mikołaja możecie ubrać przed wjazdem na MTK - i jazda.... Aby wszytko miało ręce i nogi proszę o poinformowanie mnie czy z tego skorzystacie bo muszę dać znać osobie wyznaczonej przez Organizatora czy w ogóle zrobimy ( zrobicie ) tą Paradę.Czekam na fona od Was - myślę ,że można to zrobić -a Wy skorzystacie- niby za wjazd za jedną osobę to nie dużo ale łącznie za ileś osób...? mój nr tel. 513 676 199 post-4833-1259859251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.