Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZakoŃczenie Sezonu 2009


Rekomendowane odpowiedzi

ZAPRASZAMY w sobotę 26.09, godz. 17:00 na Zakończenie Sezonu Motocyklowego połączone z akcją charytatywną !Fundacja "Mam Marzenie" wraz z Red Route Tychy pomogą spełnić marzenie 9-letniego Dominika."Mam marzenie"... DominikMuze zapewnią zespoły: ARAKIS i JIMMY HATES YOU.Dochód z grila przeznaczamy na rzecz Fundacji. Prócz tego SponsorOgrodnicza Firma Szkółkarska ufundowała krzewy ozdobne wartości 1000 PLN,które będą przedmiotem licytacji.UWAGA!W związku z planowaną akcją charytatywną licytacja zdjęć Izy Maslovskiej "FotoAparatki" została przeniesiona z 19.09 na 26.09.2009.ZAPRASZAMY do wsparcia akcji przy dobrej muzyce w niepowtarzalnym motoklimacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kochani,dlaczego dwie wielkie imprezy w jednym dniu...po co to tak nieskładnie zorganizowane z terminami sie pytam.../?
To nie dwie imprezy kochanie:-)tylko jedna,podczas której razem możemy zrobic coś fajnego dla dzieciaków..mysle że każda okazja jest dobra by pomóc:-)I chyba nie wazne kiedy..pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze krisowi chodzilo o to ze w tym terminie tez jest zlot nie pod zapora.Co zrobic. kazdy moze wybrac a nawte bedac na zlocie przyjechac do nas na kielbaske.Kein problem
Dokładnie tak:-)licza sie chęci..i jeśli coś źle zrozumiałam odnośnie tego co pisałeś to sorki Kris;-) Wpadnij w sobote.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to teraz Iza mnie zmartwiłaś bo byliśmy umówieni
Hi Ilonka ...niestety w sobotę z Wami nie będe Widzisz IZUNIA ile osób bedzie zawiedzionych Twoja nieobecnościa:-(Musisz być:-)bo bedzie nam bardzo bardzo smutniasto bez CIEBIE!!!
Kochani!jestem przekonana, że impreza będzie udana...pomimo, że mnie nie będzie Jeszcze nie raz się zobaczymy Mam nadzieję, że zdjęcia które wybrałam na licytację choć troszeczkę pomogą w realizacji marzeń potrzebujących dzieci. Fajnie, że takie akcje są organizowane, dlatego gorąco zachęcam do ich wspierania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..moze FOCIA jeszcze zmieni zdanie i jednak zawita do nas:-)oby impreza sie udała :-)JESZCZE RAZ ZAPRASZAM JUTRO NA GODZ 17 !!!
Plany mają to do siebie, że czasem "lubią" sie zmieniać... Nie obiecuję, ale jestszansa, że na chwilkę pojawię się w Pub'ie pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIŚ GODZ.17!!! WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM SEZONU SPEŁNIAMY MARZENIE CHOREGO DZIECKA!POTRZEBNE JEST TYLKO 1500ZŁ,ABY KUPIĆ LAPTOPA O KTÓRYM MARZY CHŁOPCZYK..WPADNIJCIE NA KONCERT,GRATISOWĄ KIEŁBASKE Z GRILA I POMÓŻCIE NAM W ZBIÓRCE KASKI:-)DO ZOBACZENIA!!!!!!
W którym miejscu w tychach jest ta imprezka......Wybie ramy się tam ekipą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.