Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

„arena Motoshow 2009” + "w. R. M. M C Party - Pożegnanie Wakacji"


Rekomendowane odpowiedzi

WitamW dniu 05.09.2009r. na terenie CH Arena w Gliwicach w godz. 12.00-18.00 odbędzie się impreza motoryzacyjna "Arena MotoShow 2009". Organizatorzy: AntyRadio, CH Arena, W.R.M. MC Poland.O godz. 14.30 na parkingu przy stacji Shell na ul. Toszeckiej w Gliwicach organizujemy zbiórkę motocyklistów w celu wspólnego przejazdu do CH Arena gdzie odbędzie się wystawa połączona z pokazem motocykli typu Custom.Po zakończeniu "Arena MotoShow 2009" około godz.18.00 - wspólny przejazd przez Gliwice do Siedziby Naszego Klubu gdzie odbędzie się: "WRM MC Party - Pożegnanie wakacji" Zagra zespół "RABARBAR" z Katowic Piwko i żarełko na miejscu. WSTĘP WOLNY. W imieniu klubu WRM MC PolandSerdecznie ZapraszamSzklarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ty Focia co ??? Zaklinacz deszczu????? Żadnych parasolek nie będzie To nasi "Szamani" dadzą radę
Te "parasolki" to tak w razie deszczu - bo jakby padało to bym musiała w jednejręce trzymać moją "maszyne" a w drugiej parasolkę ;)Wiesz - lubie takie "extrema" fotograficzne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOPY !!! JO ŻECH TYŻ JEST Z MOJOM CBR I MOJOM ANIOM ;)jest ino mały problem NIE BARDZO WIEM KAJ NA SHELU a co dopiero CH ARENA ??powiem tak --- dejcie cynk ftoro to stacja shell i jak dojechac jak jada od strony ZABRZA (dokładnie przez bytom 2xpasmówka ) bo prziznom szczerze że gliwice to jo z nazwy i giełdy znom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOPY !!! JO ŻECH TYŻ JEST Z MOJOM CBR I MOJOM ANIOM ;)jest ino mały problem NIE BARDZO WIEM KAJ NA SHELU a co dopiero CH ARENA ??powiem tak --- dejcie cynk ftoro to stacja shell i jak dojechac jak jada od strony ZABRZA (dokładnie przez bytom 2xpasmówka ) bo prziznom szczerze że gliwice to jo z nazwy i giełdy znom
Poniżej zamieszczam mapkę dojadową na Shella (zjazd z 88 na drogę 901 - kierunek Olesno - jakieś 1km może mniej od 88 po lewej stronie przed laskiem) - a tam ruszymy już I. Paradą na CH Arena gdzie zabawimy max. 2,5h - no i później II. Parada przez Centrum Gliwic na imprezkę do rana Tak co by my sie razem tego Pifka napili, o którym tak głośno w innych postach Serdecznie Zapraszam.post-7331-1251362033.ipb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam mapkę dojadową na Shella (zjazd z 88 na drogę 901 - kierunek Olesno - jakieś 1km może mniej od 88 po lewej stronie przed laskiem) - a tam ruszymy już I. Paradą na CH Arena gdzie zabawimy max. 2,5h - no i później II. Parada przez Centrum Gliwic na imprezkę do rana Tak co by my sie razem tego Pifka napili, o którym tak głośno w innych postach Serdecznie Zapraszam.
Hmmm.. to moze choć raz i mi uda sie z Wami napić tego złocistego trunku ?... a nie tak ciągle z tym aparatem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.