Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Lokal Dla Motocyklistow I Nie Tylko


Rekomendowane odpowiedzi

KLUB TIGER RIDERS FG i DRINK BAR PREZES chorzow ... zaprasza wszystkich motocyklistow - i nie tylko maniakow dwoch kolek - do baru pod naszym patronatem,zapewniamy mila obsluge- piwo - drinki - dobra muzyke nie tylko dla motocyklistow udostepniamy pomieszczenie na spotkania motocyklowe i imprezy. Jestesmy do waszej dyspozycji , w niedlugim czasie planujemy cotygodniowe imprezy z muzyka dla starszego i mlodego czyli bedzie sie mozna pobawic przy naprade urozmaiconej muzyce...JESTESMY OTWARCI TEZ NA PROPOZYCJE JAKIEJ MUZYKI CHCECIE SLUCHAC zrobimy wszystko zebyscie czuli sie u nas jak najlepiej. wiecej informacji na reklamie PZDR Obcy2NIESTETY TO JUZ OSTATNIA IMREZA PRZED REMONTEM LOKALU.ZAMKNIECIE NA JEDEN MIESIAC OD 01.10.2009 POSTARAMY SIE ZROBIC OFICJALNE OTWARCIE 01.11.2009 SERDECZNIE ZAPRASZAMY....INFO O OTWARCIU NA FORUM BEDZIE UMIESZCZONE pzdr PARYS VEL OBCY2 MAPA DOJAZDU DO NAS http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50.294658&..._drogowa&t=post-9526-1253433710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie ktoś coś napisał na ten temat za dużo na główce, co? może wreszcie znajde kogoś z kim się bede mogła do Was udać, bo sama jakoś nie potrafie tam dojść chyba od marca w każdym razie gratulacje i do zobaczenia
Giwerciu jak nie zauważyłaś to miejsce knajpy się zmieniło wczesniej było na Puydlerskiej a teraz jest na Styczyńskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam, zobaczyłam i stwierdziłam, że remont to by tam był konieczny, bo jedyny akcent motocyklowy to plakat na ścianie , a jak dla mnie to za mało, jak na knajpe dla motocyklistów życze dobrych pomysłów i wytrwałości
A gdzie Ty się Giwercia szlajasz bez RPZ-tu ?? Co to za porządki ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nowy lokal w barze piknik spotykalismy sie do tego czasu,ALE MUSIMY COS ZMIENIC..od 01 10 2009 przejmujemy go oficjalnie..bedzie w tym czasie robiony remont lokalu i musimy zalatwiac na nowo pozwolenia koncesje itd......moze uda nam sie to wszystko zrobic do konca pazdziernika , NAPEWNO DAMY INFO NA STRONCE PZDR WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.