Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Choppery 50tki


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zbytnio z kim śmigać, ponieważ moje moto ma tylko 50ccm pojemności i nie jeździ zbyt szybko Wierzę, że na tym forum są użytkownicy z maszynami o podobnej pojemności, dlatego chciałbym zaproponować spot. Mile widziane są choppery tzw. "łosie" aczkolwiek inne motorowery również mogą przyjechać.Jest to na razie propozycja i wszystko może ulec zmianie. Wstępnie chciałbym zobaczyć ile osób mogłoby wpaść. Dokładną datę ustalimy już wkrótce.Wstępny plan spotu: Prawdopodobnie Piątek:17.00 - zbiórka na tyłach parkingu Auchan Mikołów17.30 - przejazd przez Mikołów, Łaziska Dolne, Łaziska Górne w stronę Orzesza18.30 - rozpalamy ognisko* u mnie na placu przy domku "letniskowym" (kto będzie ten się przekona dlaczego napisałem letniskowym )22.00 - zakończenie* odnośnie kiełbasek, napojów i innych łakoci... to jest kwestia do ustalenia. mogę wszystkim się zająć i dowieźć samochodem - wtedy zrobimy zrzutę na ustaloną kwotę na miejscu.. aczkolwiek każdy może przywieźć coś ze sobą Oczywiście nie obejdzie się bez muzyki. Nie wiem jak to zrobię, ale ściągnę tam jakiś sprzęt grający. Prócz tego przewiduję sesje foto przy motocyklach jak też pamiątkowe dostosowane do późniejszej obróbki cyfrowej. Zajmuję się grafiką, więc nie będzie z tym problemu. To jest tylko wstępny plan, dlatego mile widziane są Wasze propozycje.Z całą pewnością będzie świetna zabawa! DOKŁADNY TERMIN SPOTU JEST JESZCZE NIEZNANY! SZCZEGÓŁY DO USTALENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolego że też masz ten problem co ja , nie ma z kim jeździć. Sam jeżdże Aprilia rs 50 puki co bo na czymś sie musze nauczyć jeździc nim wsiade na cos wiekszego ;) . Może wpadne w piatek, ale fajnie by było jakby ktoś jeszcze wpad posmigać tylko niewiem czy w piatek bd miał czas . jak tylko bd wolny to wpadne. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Znane już są szczegóły organizowanego przeze mnie spotu! Zainteresowani proszeni są o obejrzenie plakatu oraz dopisanie się do listy obecności! Szczegóły na gg...Miejsce imprezy: Orzesze-ZawadaJeśli od kogoś rodzic będzie chciał porozmawiać z organizatorem śmiało można podać mój numer telefonu, który widnieje na plakacie.IMPREZA BEZALKOHOLOWA! - bez negocjacji proszę. ;]Informacje dotyczące lokalu "Wojtek" w Orzeszu gdzie planujemy zjeść śniadanie. Jest to nieduży "bar mleczny", w którym można zjeść hamburgery, hot dogi i inne fast foody w rozmiarach GIGANT. Cenowo nie wychodzi drogo. Szczegóły na gg. Byłoby miło gdyby wszyscy zostali na 2 dni, ponieważ szykuje się 'niespodzianka' podczas śniadania. Nie chciałbym zmieniać zamierzeń.Mam nadzieję, że całość naszego spotkania uda mi się wesprzeć fotografowaniem oraz nagrywaniem filmu video, który pozostanie pamiątką na lata. Późnym wieczorem zorganizuję skromny pokaz fajerwerków, aby urozmaicić przebieg ogniska. Na pewno wszyscy będą się dobrze bawić!WAŻNE!Osoby, które mają za daleko by wstawić się na zbiórce w Mikołowie będą mogły dołączyć do nas w Orzeszu. Planowo będziemy mieli 30-sto minutowy postój na parkingu pod Domem Handlowym w Orzeszu. Ruszamy dalej o 18.30!ZAPRASZAM!http://www.otofotki.pl/img10/miniaturki/ur9633_plakat.jpgLista obecności:1. ArtSpire + Claudia - 2 dni, KinRoad XT50q2. Presiu - 2 dni, KinRoad XT50q3. Święty - 2 dni, Yamaha TZR504. Editt - 2 dni, Derbi gpr 505. Sobol - 2 dni, Jincheng Knight6. Nergall666 - 2 dni, XT50q7. KilleR - 2 dni, XT50q8. Bogas - 2 dni, LK50q9. Toman94 - 2 dni, LK50q10. Olek1992 - 2 dni, XT50q11. Lejman - 1 dzień, LK50q12. Dryf - 2 dni, Kingway King 80ccm13.14.15.16.17.18.19.20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.