Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Troopers Of Highways - Zlot W Ortowicach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak czytam wasze posty to łezka mi swie w oku kręci, mój wyjazd na zlot zakończył sie po 5km kiedy to piepszone babsko wymusiło mi pierwszeństwo na skrzyżowaniu......w rezultacie mam potłuczone całe ciało i podwójne otwarte złamanie prawej ręki wraz z przemieszczeniem nadgarstka a moja hondzia nadaje się na żyletki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam wasze posty to łezka mi swie w oku kręci, mój wyjazd na zlot zakończył sie po 5km kiedy to piepszone babsko wymusiło mi pierwszeństwo na skrzyżowaniu......w rezultacie mam potłuczone całe ciało i podwójne otwarte złamanie prawej ręki wraz z przemieszczeniem nadgarstka a moja hondzia nadaje się na żyletki
no to kondolencje z powodu utraty mtocykla, i zmarnowanej reszty sezonu przez ślepą kobite... szybkiego powrotu do zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gęba mi się śmieje czytając o Waszych wrażeniach ze zlotu.Przynajmniej trud,bolące do dzisiaj nogi i plecy ,zmęczenie nie poszły na marne.Wszystkim którzy odwiedzili nas na zlocie-dziękujemy.Patrząc po frekwencji-aż chce się robić kolejny zlot.A to już niedługo -lipiec 2010r.W imieniu organizatrów -Troopers of Highways - jeszcze raz-DZIEKUJEMY.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksiu - nie ma słów na to by wyrazić to co człowiek przeżywa będąc u Was Nie strasz ,że było tak zimno - fakt ,ze w sobotę rano mi łapka latała podczas jedzenia ( wspaniałego !!! ) bigosiku i picia ( równie wspaniałej !!!) kawusi -ale wierz mi to tylko skutki picia... a nie zimna no może z kąpeli porannej - ale jakiś sposób na szybkie dojście do siebie po 2 godz.spania musi być szukałam na necie stronki z Madsonami ale znalazłam tylko to ( he he he - wiedza co KOCHAM ) no i delektuje się póki nie znajdziemy się w Szklarskiej ( oby grali w sobotę bo dopiero wtedy tam mogę dotrzeć - o godz. 01.20 moja córcia wsiada do pociagu w Jaworznie Szczakowej bo wyjeżdża na kolonie- a ja dopiero chodu na Szklarską) http://www.funner.pl/link/4055/manson-band-szosa-noca/ no i : ło ło ło -komu bije dzwon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga:link do strony Mansona:http://www.mansonband.com.pl/link do "Szosa nocą" kręcony z udziałem TOH w Straduni w 2007 r. :http://www.youtube.com/watch?v=rX_kTTFnIX0Na stronie :www.toh.pl coraz więcej fotek ze zlotu-oglądajta może się znajdziecie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.