Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4 Lipiec- Strzelamy Se Niepodległość :p


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BARZDZO ALE TO BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY !!!!tym wszystkim którzy w tak wspaniały sposób uświetnili nasz ślub i weselicho zarazem dzięki za wspaniałą paradę, szpaler, zadyme, jesteśmy jeszce na gorąco no i nie sposób wszystkim podziekować z osobnaale w szczególności podziekowania dla Antka za poprowadzenie załej kawalkadyMance za wspaniałą organizacjęRadkowi Masterowi za piękne obrączki i kóleczka pod kościołemWszystkim którzy zrobili zadyme pod blokiemno i każdemu z osobna i wszystkim razem bo zgraną grupą stworzyliście wspaniałą atmosfere !!!!!która zrobiła ogromne wrażenie na nas jak i na naszej całej rodzinkce i gościach,ja pewnie jeszcze mnóstwo rzeczy zapomniałem ale tak juz mamreszte dopowie moja KOCHANA ŻONKA :*jeszcez raz GORĄCO DZIEKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo Gadged mnie w końcu z łóżka wypuścił i moge coś napisać Oczywiście dołączam się do podziękowań i wszystkich słów mężusia Nooo a na mojej wiosce to wielki zachwyt, ponoć wszystkim sąsiadkom się mokro zrobiło jak was zobaczyły i sąsiadom oczywiscie też Moja fryzjerka to w ogole chciała żebym jej nr telefonu podała jakimś fajnym wolnym kolegom koło 30stki także motorzyści mają branie... heheDziękujemy z całych serduszek za tak cudowny prezent obrazek przefajnie zrobiony, na weselu wszyscy podziwiali, w ogóle obsługę od piątku już świeżbiło żeby zobaczyć co tam jest no a drugi pakunek dopiero udało nam się otworzyć w niedzielę i naprawdę jesteśmy pod ogromnym wrażeniem... DZIĘKI CIPECZKI :*Szkoda że nie wszyscy zostali do końca bo flaszeczki były przyszykowane No i napiszcie jak smakował bograczyk i czy w ogóle podali bo na zdjeciach nie widać. Chyba że tak się zrzuciliście na jedzenie, że nikt nie myślał o cykaniu zdjęć ?Oby więcej takich imprez, tylko teraz już po tej drugiej stronie teraz czekamy na kolejnych skazańców Dziękujemy za obecność, cudną atmoserę jak również za wszystkie komplementyI fajnie ze poznaliśmy nowych forumowiczów A wszystkim nieobecnym dziękujemy za życzenia Trzymcie się hej!!!! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No wreszcie i ja coś napiszę Uśmiechy Wasze mówiły że się udało Poczęstunek smakowy i ten chlebuś ze smalcem mmm... Ogórki zjadł nasz głupik pfff.. Skalar Cieszę się bardzo, że prezencik się podobał... a że obsługa była ciekawa hahaha... już w piątek mnie pytali co tam jest Niespodziewajka Podarunki też były fajniutkie trza to kiedyś wypić Wy, Wy wyglądaliście przepięknie i chwilami... jakoś mnie az tak brało, ze też by trza pomyślec o przyszłości Gadged jak zwykle przystojnie, ale Majka przeszła samą siebie przepięknie Dużo szczęscia Wam życzę malutkich Gadgedów i Majeczek gromadkę Ps. Miło było zobaczyć ekipę znów tak licznie, w komplecie i poznać nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.