Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spotkania Motocyklowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od nie długiego czasu jestem Menagerem w jednym z lokali w Chorzowskim Parku.A od dawna brakuje mi miejsca gdzie mogli by się spotykać motocykliści. Dlatego myślę nad organizacja motocyklowych spotkań np. co tydzien w środę lub czwartek.Pomysł jest narazie w fazie początkowej i do dyskusji. Dlatego ten temat na forum.Ja ogólnie widzę to w ten sposób ze na osobno przygotowanej sali (jeśli będzie dużo chętnych/jeśli mało to na sali głównej)będzie telebim na którym będą wyświetlane programy motocyklowe (lub slajdy plus muzyka) Będą gazety tematyczne jak by ktoś chciał poczytać. Na sali banery i reklamy tematyczne. Co myślicie o takim pomyśle?Myślę ze w sezonie będzie średnie zainteresowanie ale w okresie zimowym gdy nasze maszyny odpoczywają lub są w warsztatach chętnych będzie więcej.Jeśli macie jakieś propozycje lub jakieś inne wizje proszę pisać poniżej.P.s. Jeśli macie(lub macie dostęp do takich) jakieś materiały pomocnicze.(filmy,banery itd.)Proszę pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dnia to jeszcze jest do ustalenia. Narazie to tylko pomysł i zbieranie propozycji.
Bardzo dobry pomysł , popieram , myśle że podobnie myślących jest więcej , kilka razy byliśmy z ekipą w parku na lodach w ubiegłym sezonie , będziemy śledzić temat . Pozdrówka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł. Takich miejsc wciąż brakuje. Ale w czwartki amatorzy jednośladów spotykają się w Chudowie, więc warto pomyśleć o innym terminie (dniu) spotkań.
Tylko zauwazcie jak tam sie bardzo porobilo zaczal sie ogormny sped uwazam ze potrzeba jest i wcale nie zaszkodzi ten sam termin to jak nowa krew, nowe doznania, jak nowa kobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł jak najbardziej dobry, mozliwe ze i w gliwicach powstanie knajpka motocyklowa co prawda klub WRM MC spotkania ma w czwartki ale nie ma w gl (nie wiem jak gdzie indziej na slasku) miejscówy gdzie spotykali by sie motocyklisci np po pracy na piwko w wolnej chwili a jak np zorganizujesz w chorzowie w sr to w czw jest chudow i gliwice wiec bedzie objazdowka dzis dzis chorzów jutro chudow i gl itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka LeoVince nie jest łatwo dobrać muzykę i nie dziwie sie ze się pytasz... Wydaje mi się ze można by przyporządkować delikatnie styl muzyki do rodzaju maszyny. Od zawsze mi się kojażą motocykliści jeżdżący na świecidełkach z ciężką muzyką Sporty z szybką i dynamiczną. Nie wiem jak będą skuterzyści.... hmmm fani scootera może:D Myślę że coś na początek trzeba zrobić mieszankę stylów i patrzyć na reakcje tudzież robiący się klimat.ps. Oj za dużo słów "muzyka" sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.