Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"i Knurowski Zlot Motocykli" Zapraszam!


Rekomendowane odpowiedzi

Dodaję kilka szczegółów:Plan imprezy na sobotę 20 VI:Plac 700-lecia (Aleja Lipowa): 16.00 - I Knurowski Zlot Motocykli 16.00 - IV Knurowski Zlot Tuningowy 16.00 - Zespoły muzyczne działające w Centrum Kultury 18.00 - Cropla 19.00 - The Cumpels 20.00 - Whiskey 21.30 - Wilki 23.00 - Pokaz ogni sztucznychCo do zlotu, to na dzień dzisiejszy przewidujemy konkursy:-palenie gumy-najgłośniejszy wydech w 2 kategoriach:1. chopper/custom2. motocykl sportowy/turystyczny-najładniejsza maszyna w 3 kategoriach:1. chopper/custom2. motocykl sportowy/turystyczny3. motocykl zabytkowyNagrody w konkursach: kurtka, kask, spodnie, rękawice, buty, oleje, smary.Najlepszy "palacz lacza" jeżeli spali gumę do "wystrzału" otrzyma w nagrodę dodatkowo oponę.Łączna wartość nagród to około 5000zł.Nagrody sponsoruje Sebastian Jendrzyca, wyłączny dystrybutor SMJ. Adres internetowy www.richa.plZapraszam i pozdrawiamMariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamMnie się impreza podoba. Wiadomo jak ciężko jest coś zorganizować. Niektórzy pojechali po człowieku tylko za to że to jednodniowa impreza zamiast poprzeć że coś w ogóle się dzieje. Mariusz trzymam kciuki i jak tylko czas pozwoli to się zjawię.Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że trzeba zacząć w naszych okolicach organizować imprezy motoryzacyjne. Ludzie narzekają, że nic się nie dzieje, ale czy tak naprawdę chcą, żeby się działo?
No muszę Cie zmartwić ale w okolicy dzieje sie trochę. Kto chciał to był, mimo że nam pogoda nie dopisała.Wystarczy zajrzeć TUTAJMimo wszystko gratuluję pomysłu i dążenia do celu - im więcej imprez motoryzacyjnych w okolicy - tym lepiej. PozdrawiamSzklarz WRM MC Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Od południa ma się rozpogadzać nad Knurowem a koło 16 może być już nawet słońce Zapraszam wszystkich gorąco!Mamy jeszcze dwóch nowych sponsorów: MOTOHYBRID z Zabrza www.motoor.pl oraz AMR MOTORS z Gliwic www.amrmotors.pl dostaliśmy od nich smary, siatki, disclocki, ocieplacze na kolana itp więc nagród trochę będzie, tylko musimy mieć je komu rozdać ;)Czekamy na was, im więcej osób się zjawi, tym lepiej - miasto obiecało nam, że jeśli frekfencja dopisze to Knurów zorganizuje cykliczną imprezę tylko dla motocyklistów.Tak więc wszystko w naszych rękach, no dobra - manetkach ;)Do zobaczenia po południu!!!PozdrawiamSebastian J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot niby sie odbył ale dla mnie pozostaną nie miłe wspomnienia "obiecane" konkursy sie nie odbyły a o jaka kolwiek informacje trzeba bylo sie dopytywac nikt nie zajoł sie nami jedyne co to było machniecie reki gdzie mamy sie ustawic nic wiecej o "paradzie przez miasto" powiedzial mi inny uczestnik ze sie zaniedlugo zbieramy. Co innego było w przypadku puszek gdzie caly czas ktos gadal o konkursach o nagrodach itd. Mam wrazenie ze bylismy tylko dodatkiem do calej imprezy, moim zdaniem choc mysle ze wiekszosc przybylych tez tak mysla organizatorzy sie nie popisali i mam nadzieje ze to byl pierwszy i ostatni taki zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki co niektórym za reklamę Mariusz sorki za to ,że dopiero teraz weszłam na ten temat ale poważna awaria kompa na długo pozbawiła mnie możliwości bycia na bieżąco - korzystałam z kompa gościnnie - i tylko z powodu spraw organizacyjnych ... Owszem co niektórzy napomykali odwiedzając mnie ,że dawno nie byłam na Forum ,ale naprawdę , awaria kompa , masa spraw organizacyjnych ( nie tylko Zlot), sprawy rodzinne ,no a potem wiadomo - Zloty na których obiecałam być w tym roku ( choć się nie wszystko udało ) - tak - to wszystko wpłynęło na to iż teraz w ramach "relaksu ' przeglądam tematy na Forum - i właśnie dopiero zaznajomiłam się z Twoim Zlotem Mariuszu... Zbyt mało napisaliście po Zlocie bym mogła mieć choć jakiś obraz ... szkoda mi ,że tak wyszło ... Nalatałeś się - inni liczyli na rozpoczęcie czegoś konkretnego... a tak naprawdę to po przeczytaniu tych kilku postów po Zlocie - sama nie wiem o co chodzi... choć w zasadzie wiem... Byłeś SAM - nikt nie podłapał chęci pomocy Tobie... bo sami nie wiedzą co trzeba... Sorki Mariusz... gdybym to wcześniej przeczytała... choć sam zaznaczyłeś ,że "masz wszystko nagrane z Władzami "... tak -rozumiem to - ale Władze jeżdżą na Zloty ? Wiedzą jakie prawa tam rządzą? Pamiętam przed moim Zlotem wyobrażenie Władzy w moim mieście Czy mam wydać książeczkę "Samouczek organizatora Zlotów" Oki - aby nie było już takich wpadek - zgadzam się A na poważnie - kochani - niedawno pewni młodzi chłopcy stworzyli stronkę ,na której ogłosili utworzenie Klubu i zapowiedzieli organizowanie min. Zlotów... Nie przytaczam tutaj ich aby z nich szydzić -ale aby przypomnieć co wtedy napisałam - Ci co chcą cokolwiek zacząć - niech pytają "doświadczonych "... nie mnie - bo ja też się uczę... jeżdżę na Zloty ,na których wiem ,że mogę spokojnie pogadać o tych sprawach z Organizatorami... Pamiętacie te burzliwe dyskusje przed moim Zlotem ? Aż zarobiłam 20% - ale warto było - to mi przypomina - kiedyś walkę z pewną panią sędziną :)przez 6 lat "nauczyłyśmy się siebie dokładnie" Fakt ona straszyła - ale ani 1 % nie dostałam Dobra ,żarty -żartami - moderatorom- czapki z głów ale co się stało ,to się nie odstanie.... Mariusz - jeśli chcesz spróbować na nowo- napisz mi... Tak samo kiedykolwiek przeczytacie ,ze ktoś coś - piszcie zaraz na PW do mnie ,a nie kierujcie ich do mnie ... rozumiem ich uczucia ... ale szkoda mi człowieka co miał idee,pasje i poniósł fiasko... Ewentualnie Mariusz - mam do Ciebie propozycję - i ktokolwiek go zna ,jeśli nie odezwie się tutaj do 10-ego lipca - dajcie mu znać- ,że 12=-ego lipca robię spotkanie organizacyjne... Mariusz - Ruda Śląska Chebzie godz.17.00 ,kieruj się na Stację PKP i zadzwoń do mnie tel.513 676 199.....Przekażcie mu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.