Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"piknik Na Dóch Kołach " Ruda Slaska


Rekomendowane odpowiedzi

Aby sobie zaplanować także wypady na przełomie lipca - sierpnia - informujemy : " Piknik na 2- oo " 31 lipca -02 sierpnia Stadion KS "Slavia " Ruda Śląska ul.Sosinki 1 Rozpoczęcie 31 lipca godz.17.00 - zakończenie 02 sierpnia godz.11-a. Impreza ta jest kontynuacją Pierwszego Zlotu ,który był w zeszłym roku. Jednak została zmieniona nazwa ,co " co niektórzy " niech odbiorą za kolejne podanie łapki "do zgody "... Wszelkie komenty w "tej sprawie " będzie można uskutecznić na tej imprezie w związku z czym przewidujemy utworzenie nowego sportu motocyklo- zlotowego Informuję iż jest to impreza nastawiona na to abyśmy się bawili wspólnie tylko w swoim gronie - motocyklistów - razem ze swoimi najbliższymi , dziećmi czy nawet wnukami., ale także Przyjaciół których możecie zabrać ze sobą ,z uwagi na przewidywane atrakcje dla dzieci Info o cenie i plan - zostaną podane do połowy lipca. Organizatorzy : "Kinga " 513 676 199 Marcin 880 319 443 Motoszerokości na trasach i superowskiej pogody na Zlotach P.S. 12 -ego czerwca godz.17.00 na Chebziu zbiórka Grupy Organizacyjnej z Pierwszego Zlotu , i ludzi z inicjatywą i możliwościami A jak już mowa o Piknikach to pozwolę sobie zareklamować imprezę na Mazurach http://www.biker.riders.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na Slavi to ja się zjawię. Jestem już stary i pamiętam jak jeszcze żużel był na stadionie i drużyna z Rudy. Możliwości to dużych nie mam ale jeśli by trzeba kogoś do pomocy to jestem chętny (żadnej pracy się nie boję).Rozmawiałem z kapelą VITAMINS z Rybnika byliby chętni do zagrania na takiej imprezie, jeśli chodzi o szczegóły to można się później umówić. A co do muzyki jaką grają to na ich stronie można posłuchać a ja jestem w posiadaniu ich singla.Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.