Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To się tam nie wybierajcie jak macie zamiar tam nocować bo możecie wrucić goli ale nie wesoli Pozdrawiam BM
Pierd....lisz aż przykro! Najlepiej nocować na campingu Camp Start. Bardzo oryginalne klimaty tam panują i bez tego nie wyobrażam sobie wyjazdu na GP do Brna. Cennik masz tutaj : http://www.grandysduo.com.pl/stronaglowna.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na trybuny "naturalne" dostaniesz na miejscu, a to gdzie bedziesz spal, zalezy od tego jaka kasa dysponujesz. My np w zeszlym roku, pojechalismy w sobote (lało jak cholera), obejrzelismy kwalifikacje i treningi, zmoknieci postanowilismy nie szukac lokum, tylko wrocic do katowic i w niedziele rano powrot do Brna Wiem, wiem, wiem... Cala atmosferta to kempingi itd, ale to tak jak pisalem, zalezy od kasy jaka masz, no i czy chcesz jechac tam poimprezowac, czy tylko obejrzec wyscigi Ogólnie jest super, ale w tym roku lecimy na WSBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej i najciekawiej nocowac na Camp Start. Cena za weekend z motocyklem i namiotem ok 100 zł.Wejscie na trybuny zielone ok 120 zł, bilety dostepne na miejscu.Wiekszosc hoteli jest fkatycznie zarezerwowana, jesli jednak sa wolne to ceny sa w okolicy 150-200 euro za pokoj 2osobowy za dobe ze sniadaniem.Na camp (tfu tfu) start nigdy mi nic nie ukradli. chociaz rok temu odkupilismy bilety od kolesi, ktorym wlasnie zajumali motocykle spod hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MotoGP w Brnie byłem jakieś 7-8 razy, znów oczywiście jadę. Na początku noclegowaliśmy w małej wiosce (178-my zjazd z autostrady na OSTROVACICE), która znajduje się po drodze na Camp Tranzit, było spokojnie jak hu... - za spokojnie. Potem już tylko braliśmy noclegi na wspomnianym Camp Tranzit, najlepiej siedzieć tam od piątku - piwo, koncerty, piwo, całonocne piłowanie silników, piwo, fojerki (drzewa nie brakuje), piwo i .... piwo. Odpoczywasz dopiero w czasie wyścigów hehe... Jak ktoś woli spokój, proponuję właśnie małe lub większe, przydomowe ogródki, które pepiki wynajmują pod namioty. Nic nigdy mi nie zginęło, to tak na marginesie... Tu macie link do mapki co, gdzie, jak... http://www.brnograndprix.com/images/campgrounds800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.