Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Iii Zlot Motocyklowy I SamochodÓw Tuningowych W WodzisŁawiu ŚlĄskim


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie chciałam o tym wspomniec na forum że takie spotkanie się odbędzie po raz III już w Wodzisławiu.Jako że nasz salon poproszono o pomoc przy urozmaiceniu imprezy( trochę za późno pozwolono nam się tam zaangażować - no ale cóż ) - będziemy na Rynku w Wodzisławiu 2 maja na pewno z kramem wystawowym:) Mam nadzieję , że pozwoli to wszystkim motocyklistom na dłuższą wizytę na Rynku w Wodzisławiu . Miejmy nadzieję , że z roku na rok Motocykliści w Wodzisławiu również będą coraz bardziej doceniani i dojdziemy ewolucja takich spotkan do zorganizowania jakiegos konkretnego - PRAWDZIWEGO - zlotu w Wodzisławiu.W związku z czym zapraszam na kolejne spotkanie Motocyklistów na Wodzisławskim Rynku .Wkrótce więcej konkretów.PozdrawiamSylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W imieniu organizatorów i swoim zapraszam na wodzisławski Rynek 2 maja ( sobota)3 edycja imprezy "zlot motocyklistów i samochodów tuningowych"Szykuje sie piekna pogoda, duza frekwencja ( bynajmniej z zapowiedzi motocyklistów wink.gif ) sporo atrakcji - konkursy . Miedzy innymi zostaną wybrane najciekawsze motocykle w klasie chopper i sport.Poczęstunek dla motocyklistów , parada ulicami Wodzisławia i wiele wiele innych.Impreza- jak juz wcześniej wspominałam - organizowana jest przez Wodzisławskie Centrum Kultury.Nasza firma występuje w roli wystawcy , dzieki czemu bedziecie mogli zobaczyc odzież - Nowa kolekcja Richa , i nie tylko, kaski, zasięgnać porad odnośnie odziezy, pielegnacji odziezy , porad serwisowych etc.Dodatkowo z myslą o konkursach , przewidzielismy sympatyczne nagrody.Dla tych którzy sa zainteresowani tematem skuterowym i maxiskuterowym , również będzie co oglądać smile.gifW związku z powyższym raz jeszcze zapraszam w sobotnie majowe popołudnie od 16 na Rynek w Wodzisławiu. Pokażmy organizatorom , że motocyklistów jest bardzo duzo i warto na kolejne lata organizowac cos osobnego tylko i wyłacznie dla uzytkowników jednośladów ;) Plakat poniżej smile.gifpost-2981-1241011467.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadne, na chwile, daleko nie ma, ale spotyka się ktoś gdzieś, albo mi wytłumaczy bo nie wiem jak się na rynek wjezdza, znam tylko droge z osiedli od rodziny, ale to droga piesza, wiec nie pojade tamtedy Pozdrawiam
jakbys jechał od skrzyzowania koło szpitala na 30 leciu na dół w strone starego kościoła tą drogą , to nie jedziesz z pierwszenstwem tylko na przeciw koscioła odbijasz w prawo , a potem przed pomnikiem zaraz w lewo i kawałeczek brukiem i juz jestes na rynku.nie wiem czy logicznie wytłumaczyła ale jak sie orientujesz troszke w Wodziu to bedziesz wiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,W imieniu organizatorów jak i ekipy Damir-Team, dziękujemy za tak liczne przybycie Bardzo miło było poznać niektórych osobiscie:) Pozdrawiam również ekipe WRM.Wkrótce zdjęcia z wodzisławskiej imprezki:)A tymczasem do zobaczenia na zlocie WRM - również Damir'owe barwy bedzie można tam zobaczyć a i cos wygrac ;)Pozdrawiam i wielkie dzieki Sylwia z Ekipą Damir-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.