Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaproszenie Do Kolumny Weselnej


Rekomendowane odpowiedzi

WitamJako Pan Młody chciałbym wam Gorąco podziękować za tak liczne przybycie!;) Do dziś na wsi głośno o motorach ;) i o to chyba chodziło:)Co do zdjęć To czekamy tylko aż fotograf prześle mi na maila ( Obiecał więc musi dotrzymać słowa!;) )A co do trzeźwości Mojego szwagra... Hmm wierzcie mi naprawdę trudno wytrzeźwieć po takim weselu! Jeszcze raz Dziękuje za przybycie w moim i od Żonki:) imieniu!!!! Trzeba się trzymać razem.Pozdrawiam Gorąco ! ! ! ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smirnof coś długo trzeźwiejesz bo fotek jak niema tak niema
No fakt ciężko było Jak szwagier w poprzednim wątku wspomniał czekamy na fotki od fotografa ale dokładam jeszcze jakie mamy. Jak będzie więcej to doślemy A głośno to było we wszystkich okolicznych wioskach Filmy muszę jeszcze opanować bo ostatecznie film będzie gotowy za miesiąc a jest problem ze zgraniem materiału HD z Macbooka na zwykłego PC. Jak to opanuje to udostępnię Poza tym chciałbym się skontaktować z kolegą od tej Hondy Triak kuzyn się tak napalił na takiego trójkołowca że chciałby go dokładniej zobaczyć i wymienić doświadczenia także prosił bym o kontakt albo podanie jakiś namiarów .post-2467-1240483872.jpgpost-2467-1240483896.jpgpost-2467-1240483928.jpgpost-2467-1240483988.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chciałbym się skontaktować z kolegą od tej Hondy Triak kuzyn się tak napalił na takiego trójkołowca że chciałby go dokładniej zobaczyć i wymienić doświadczenia także prosił bym o kontakt albo podanie jakiś namiarów .
Motocykl do zobaczenia w Wojkowicach, dzisiaj kolega ma mecz w Łodzi, jak wróci zapytam czy mogę podać Ci jego numer telefonu, jak coś to będziemy się zgadywać na PWpozdrawiamps. IMPREZA BYŁA PRZEDNIA... zaluje, ze nie mogliśmy zostać na poczęstunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.