Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie Sezonu W Mikołowie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie: Czy ktoś wie kiedy będzie rozpoczęcie sezonu w Mikołowie?Wiem, że co roku jest jakaś parada a potem wjeżdża sie na rynek.Zawsze chciałem sie wybrać bo mam blisko ale nigdy nie wiem kiedy to jest. Może ma ktoś już jakieś dane dotyczące tej imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, co roku odbywało się rozpoczęcie i zakończenie sezonu połączone z przejazdem przez miasto oraz wjazdem na rynek. Niestety już w zeszłym roku władze miasta nie zgodziły się na zorganizowanie zakończenia sezonu. Powodem był fakt że "ktoś" wykonał na rynku palenie gumy i to się nie spodobało. Ale cóż, życie płynie dalej, mam nadzieję że w tym roku zostanie wznowione " radosne rozpoczęcie sezonu w Mikołowie". Pozdrawiam i czekam na wiosnę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie, czy w tym roku znów będzie podział na plastiki i lepszą resztę ?? jak w ubiegłym sezonie ?? jak np na zakończenie sezonu 2008?. Bo się sam mocno zastanawiam .. mam Intrudera a w przyszłym tygodniu będe miał GSR czyli prawie plasik? Intrudera pewnie nie zdążę sprzedać .., czyli jestem już 'plasikiem' czy jeszce lepszą?? resztą ?? rozumiem podział na debili i resztę, ale jakoś nie rozumiem podziału na 'plastiki i lepszą resztę '. Jak tak ma się znów rozpoczynać i kończyć sezon w Mikołowie, to może lepiej dołączyć do ekip z innego miasta, gdzie podział jest bardziej zrozumiały dla człowieka, czyli motocykliści rozpoczynają i kończą sezon a debili się po prostu nie zaprasza.Jeśli ktoś może mi wyjaśnić różnicę pomiędzy motocyklistą na plastiku a motocyklistą na 'reszcie' maszyn, a debilami na jednych i drugich maszynach to będe bardzo wdzięczny. Znam super gości na chopperach i na plastikach i szczerze mówiąc to ludzie są tu ważni a nie chrom lub platik wokół ramy! Właśnie z powodu tych antypati nie jeżdzę na otwarcie lub zakończenie sezonu, bo co do jest ważne ? chrom lub platik wokół chłodnicy czy driver ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaliczyłam już i zakończenia i rozpoczęcia sezonów i żadnych podziałów nie odczułam wręcz przeciwnie!!można zapoznać nowości towarzyskie do wypadzików motocyklowych i miło spędzić czas :)ja wspominam zawsze super tą impreske!!http://img217.imageshack.us/img217/5004/p1020223.jpghttp://img217.imageshack.us/img217/p1020223.jpg/1/w2560.pngmam nadzieję że teraz też będzie rozpoczęcie sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamPatrząc na załączone foty.. dochodzę do wniosku, że być może ja właśnie ''należę'' do grupy motocyklistów, którzy robią ten podział ? Jeśli tylko będę miał info to wpadam na takie rozpoczęcie sezonu jak na fotkach, bez względu na to czy moi znajomi jadą czy nie.I chętnie zapoznam brać z okolicy i nie tylko.Jeśli kogoś uraziłem to walę głową (bez kasku) znacznie poniżej wydechu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.